|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/06/09]

مرزهای لبنان همچنان خالی از نظامیان صهیونیست +فیلم  

مرزهای لبنان همچنان خالی از نظامیان صهیونیست +فیلم

 جمعه 8 شهریور 1398

علی برکات، خواننده لبنانی با انتشار ویدیویی در حساب کاربری خود در توییتر گفت: به هنگام عبور از نوار مرزی بین لبنان و فلسطین اشغالی متوجه غیاب نظامیان رژیم صهیونیستی از این منطقه شده است.

برکات ویدیویی را از ورود به نوار مرزی و نصب پرچم مقاومت بدون حضور و مزاحمت نظامیان اسرائیلی منتشر کرده است.

گفتنی با هشدار اخیر سید حسن نصر الله به ارتش اشغالگر قدس که گفته بود از الان به بعد باید در مناطق حرکت خود در نزدیکی مرز لبنان دقت بیشتری به خرج دهید، رسانه های مختلف با حضور در مناطق مرزی با فلسطین اشغالی تحرکات نیروهای اشغالگر را رصد می کنند تا ببینند تهدیدات سید حسن نصرالله تا چه میزان بر آنها اثر گذاشته است.

حسین عزالدین خبرنگار العالم در لبنان دو روز قبل در منطقه صفر مرزی جنوب لبنان با فلسطین اشغالی حضور پیدا کرده و با مردم آن منطقه به صحبت پرداخت تا از اوضاع روحی همسایگان مرزی صهیونیست ها جویا شود. مردم جنوب لبنان با پشتیبانی از تهدیدات سید حسن نصرالله گفتند بعد از صحبت های سید حسن پرنده های صهیونیستی آسمان منطقه را ترک کرده اند و سربازان صهیونیست نیز در ملا عام ظاهر نمی شوند.

تصاویر خبرنگار العالم از مناطق مرزی نشان می دهد نظامیان صهیونیست مناطق مرزی را ترک کردند.

حزب الله لبنان پس از سقوط دو پهپاد در ضاحیه جنوبی بیروت و شهادت دو تن از رزمندگانش در سوریه وعده داد به این تجاوزات صهیونیست ها پاسخی سخت خواهد داد.

مشاهده ویدئو

 

العالم

Parameter:427747!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)