|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
نشانه های فروپاشی رژیم صهیونیستی تا 25 سال آینده
[1398/04/30]

مستند خبرگزاری قدس از پشت پرده اعتراضات اخیر یهودیان اتیوپیایی در اسراییل + ویدئو  

نشانه های فروپاشی رژیم صهیونیستی تا 25 سال آینده

مستند خبرگزاری قدس از پشت پرده اعتراضات اخیر یهودیان اتیوپیایی در اسراییل + ویدئو

شنبه 29 تیر 1398

پس از اعتراضات سال 2011 علیه نابرابری اقتصادی و بی عدالتی اجتماعی در درون سرزمین های اشغالی فلسطین، اعتراضات اخیر اتیوپیایی تبارها علیه تبعیض نژادی اعمال شده علیه انان ،‌گسترده ترین نارارمی ها در اسراییل به شمار می آید.

به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا) سرزمین های اشغالی فلسطین این هفته نیزصحنه اعتراضات و ناآرامی های گسترده یهودیان اتیوپیایی تبار سیاهپوست (فلاشا) در دهها شهر علیه سیاست های تبعیض نژادی رژیم اشغالگر اسراییل بود.

این اعتراضات پس از آن صورت گرفت که دو هفته پیش یک جوان 19 ساله یهودی اتیوپیایی تبار به نام سالمون تاکا به دست پلیس رژیم صهیونیستی به ضرب گلوله مستقیم به قتل رسید.

مقامات صهیونیستی بجای بازداشت این پلیس در بازداشتگاه نظامی وی را در یک هتل 7ستاره نگهداری کردند.

از دید یهودیان اتیوپیایی تبار که بارها تحت تبعیض مقامات غربی تبار صهیونیستی واقع شده بودند این رفتار گران آمد و در نتیجه در شهرهای مختلف دست به اعتراض و آشوب زدند.

پلیس با اعتراضات به صورت خشونت آمیزی برخورد کرد که در نتیجه آن دهها یهودی اتیوپیای تبار بازداشت و روانه زندان شدند.

سیاسیون صهیونیستی برای جلوگیری از گسترش دامنه اعتراضات به خانواده سالمون وعده دادند قاتل او را محاکمه و به دست عدالت بسپارند.

دوشنبه هفته جاری اما دادگاه رای خود را درخصوص این قتل صادر و پلیس قاتل بی گناه تشخیص داده شد و آزاد گردید.

اتیوپیایی تبارها که از دهه 80قرن بیستم بخاطر رنگ پوست شان همواره جزو شهروندان درجه 3 در جامعه صهیونیستی محسوب می شدند با صدور این رای بار دیگر به خیابانها ریختند.

پس از اعتراضات سال 2011 علیه نابرابری اقتصادی و بی عدالتی اجتماعی در درون سرزمین های اشغالی فلسطین، اعتراضات اخیر گسترده ترین نارارمی ها در اسراییل به شمار می آید.

رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای و امام خمینی (ره) همواره بر این موضوع که قبل از اینکه دنیای اسلام و مجاهدان اسلامی بخواهند رژیم صهیونیستی را نابود کنند این رژیم به دلیل سیاست های نژادپرستانه علیه هم کیشان خود و سپس فلسطینی هااز درون متلاشی خواهد شدو اتفاقاتی که اینک در درون این رژیم در حال اتفاق است نشانه ای براین پیش بینی ها است.

رسانه های وابسته غربی و فارسی زبان معاند کاملا این ناآرامی ها را که جزو شاخص های فروپاشی از درون رژیم صهیونیستی محسوب می شود را بایکوت کردند.

دلیل بایکوت اما روشن است هیچ شخصی نباید صدای شکستن و خورد شدن استخوانهای صهیونیسم را بشنود چون این پادگان نظامی برای اربابانش حکم محلی برای چپاول ثروت خدادادی ملت های منطقه را دارد.

مشاهده ویدئو

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

457005_3893032592.mp4
Parameter:421520!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)