|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/03/13]

مقام فلسطینی: مقاومت میتواند معامله قرن را کنار بزند  

مقام فلسطینی: مقاومت می‌تواند «معامله قرن» را کنار بزند

یکشنبه 12 خرداد 1398

یکی از رهبران جبهه مردمی برای آزادی فلسطین ضمن تاریخی خواندن سخنرانی دبیرکل حزب‌الله به مناسبت روز قدس، تأکید کرد، مقاومت امروز امکانات فوق‌العاده‌ای دارد که می‌تواند توطئه‌هایی مانند «معامله قرن» را ساقط کند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «ماهر مزهر» از رهبران جبهه مردمی برای آزادی فلسطین اعلام کرد، سخنرانی «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله «بنیادی و تاریخی» بود و برای حل معضلات اساسی امت اسلامی و عربی ایراد شد.

مزهر به وبگاه لبنانی «العهد» گفت: محور مقاومت امکانات واقعا زیادی دارد و می‌تواند آنچه را که «معامه قرن» نامیده می‌شود، متوقف و ساقط کند.

وی تأکید کرد: محور مقاومت با امکانات نظامی و مبارزاتی خود نه تنها می‌تواند این طرح (معامله قرن) را کنار بزند بلکه می‌تواند دشمن را نیز از بین ببرد؛ در این موضوع تنها مسأله زمان مطرح است و ما به آن ایمان داریم.

مزهر ادامه داد: در سخنرانی نصرالله عنوان شد هر تعرضی به جمهوری اسلامی ایران ، تمام منطقه را شعله‌ور خواهد کرد، تمام منافع آمریکا را هدف قرار خواهد داد و دشمن را در خانه‌اش خواهد زد؛ به همین دلیل ما تأکید می‌کنیم که امروز مانند دیروز نیست و مقاومت امکانات فوق‌العاده‌ای دارد؛ ملت و امت ما نیز از اراده و عزم لازم برای ادامه مسیر برخوردار است.

وی در پایان تصریح کرد: دشمن صهیونیستی سست‌تر از خانه عنکبوت است، پیروزی متحد ملت ما و مقاومت است و توطئه معامله (قرن) را دیروز یا زود از بین خواهد بود و رژیم اشغالگر را تا ابد نابود خواهد کرد.  

«سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله در سخنرانی خود به مناسبت روز قدس و در چرایی عدم وقوع جنگ علیه ایران تصریح کرد که «دولت ترامپ و سرویس‌های اطلاعاتی او به خوبی می‌دانند که در صورت جنگ با ایران، این جنگ محدود به مرزهای ایران نخواهد بود و همه منطقه درگیر آتش آن خواهند بود و همه منافع و نیروهای آمریکا در منطقه از بین خواهد رفت».

«دن شاپیرو» سفیر پیشین آمریکا در فلسطین اشغالی شنبه (دیروز) اعلام کرد، با توجه به برگزاری انتخابات مجدد رژیم صهیونیستی و نیز انتخابات آمریکا در سال 2020، طرح موسوم به معامله قرن در سال جاری و شاید تا ابد رونمایی نشود.

منابع فلسطینی هم اعلام کردند، با توجه به مخالفت قاطع برخی کشورها با معامله قرن و برگزاری انتخابات مجدد در رژیم صهیونیستی آمریکا ارائه این طرح را حداقل تا سال 2020 به تعویق انداخت اما طرح‌های خطرناکی را در همین مدت اجرا می‌کند.

 

خبرگزاری فارس

Parameter:413869!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)