|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1397/12/19]

مقاومت به حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه پاسخ داد  

مقاومت به حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه پاسخ داد

یکشنبه 19 اسفند 1397

تهران- ایرنا- رسانه های رژیم صهیونیستی شنبه شب با تأیید شلیک موشک گروه های مقاومت، صرفاً گزارش دادند: موشکی از نوار غزه به شهرک های اسرائیلی شلیک شده است.

به گزارش ایرنا به نقل از رسانه های فلسطینی، مقام های رسمی رژیم صهیونیستی با تأیید این خبر اعتراف کردند: این موشک در منطقه ای غیر مسکونی در نزدیکی شورای محلی شهر اشکول اصابت کرده است.
این اقدام گروه های مقاومت در پاسخ به شهادت یک جوان فلسطینی صورت می گیرد که روز جمعه در تیراندازی مستقیم نیروهای رژیم صهیونیستی در جریان شرکت در راهپیمایی بزرگ بازگشت در نوار غزه با سرزمین های اشغالی کشته شد.
چهارشنبه شب گذشته نیز گروه های مقاومت فلسطین در پاسخ به جنایت های رژیم صهیونیستی در کشتار مردم فلسطین، دو موشک به سرزمین های اشغالی شلیک کردند.
اوج حملات موشکی گروه های فلسطینی در پاسخ به تجاوزات مکرر رژیم صهیونیستی به نوار غزه به آبان ماه گذشته برمی گردد که 300 موشک از نوار غزه به سرزمین های اشغالی شلیک شد.
مقام های صهیونیستی با اذعان به ناکارآمدی گنبد آهنین در آن زمان اعلام کردند که این سامانه تنها موفق به رهگیری 60 فروند شده است.
ناکارآمدی سیستم دفاعی صهیونیست ها در برابر توان موشکی گروه های مقاومت فلسطینی سرانجام کابینه ائتلافی نتانیاهو را مجبور به استعفا کرد.

 

خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

Parameter:393997!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)