|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/07/30]

مقاومت فلسطین: آتش تعرض به مسجد الاقصی دامن اشغالگران را خواهد گرفت  

مقاومت فلسطین: آتش تعرض به مسجد الاقصی دامن اشغالگران را خواهد گرفت

سه شنبه 30 مهر 1398

گروه های مقاومت فلسطین رژیم صهیونیستی را از ادامه تعرض و تجاوزات به مسجد الاقصی به شدت برحذر داشته و تاکید کردند که این تجاوزات شعله های آتشی است که در نهایت دامن اشغالگران را خواهد گرفت.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، این گروه ها در بیانیه ای ضمن تمجید از پایداری ساکنان قدس، کرانه باختری، سرزمین های اشغالی 1948 و تمامی کسانی که از مسجد الاقصی دفاع می کنند، خواستار حضور گسترده و پررنگ فلسطینیان در این مسجد به منظور دفاع از آن در برابر اشغالگران صهیونیست شد تا دشمن قبل از انجام هرگونه تجاوزی هزار بار به عواقب آن بیندیشد.

گروه های مقاومت فلسطین همچنین از تشکیلات خودگردان فلسطین هم خواستند به همکاری امنیتی با رژیم صهیونیستی پایان داده و دست مقاومت را در کرانه باختری برای مقابله با اشغالگران صهیونیست باز بگذارد.

این گروه ها تاکید کردند که سفر هیئتی اسرائیلی به بحرین برای شرکت در کنفرانس امنیت دریایی باطل و مردود است و در میان تعرضات روزانه شهرک نشینان تندرو یهودی به قبله نخست مسلمانان، باید با اشغالگران مقابله کنیم نه اینکه از ان ها استقبال کنیم.

مقاومت فلسطین امت اسلامی و عربی را به مقابله با تمامی شیوه های عادی سازی روابط با دشمن صهیونیستی و حمایت از ملت فلسطین با تمامی ابزارها و راهکارهای ممکن فراخواند تا فلسطینیان بتوانند به مقاومت در برابر رژیم  اشغالگر و توطئه های آن علیه ملت و مسئله فلسطین ادامه دهند.

 

مرکز اطلاع رسانی فلسطین

Parameter:435333!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)