|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/08/18]

نشست مشورتی حماس با نهادها و رهبران جامعه مدنی درباره انتخابات  

جنبش حماس اعلام کرد که شامگاه پنجشنبه نشست مشورتی با نهادها و رهبران جامعه مدنی فلسطین با مشارکت دهها شخصیت برای بررسی مسئله انتخابات پایان یافت.

نشست مشورتی حماس با نهادها و رهبران جامعه مدنی درباره انتخابات/ تاکید بر ادامه تلاش برای برگزاری موفق انتخابات

شنبه 18 آبان 1398

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) از برگزاری نشست مشورتی با نهادها و رهبران جامعه مدنی فلسطین درباره انتخابات خبر داد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس(قدسنا) به نقل از خبرگزاری شهاب، جنبش حماس اعلام کرد که شامگاه پنجشنبه نشست مشورتی با نهادها و رهبران جامعه مدنی فلسطین با مشارکت دهها شخصیت برای بررسی مسئله انتخابات پایان یافت.

در بیانیه این جنبش آمده است این بحث و بررسی ها بر محور انتخابات و راه های موفقیت آن و فراهم کردن شرایط لازم متمرکز بوده است.

بر اساس این گزارش، رهبران حماس تمام تدابیر و مواضعی را که تا کنون اتخاذ کرده اند، تشریح و اعلام کردند به فعالیت خود برای موفق برگزار شدن انتخابات به عنوان یک خواسته مردمی که همه گروه ها باید به آن احترام بگذارند، ادامه خواهند داد.

بیانیه حماس آورده است رهبران نهادهای مدنی و شخصیت های شرکت کننده در این نشست از این دیدار و تمایل رهبران حماس برای موفق برگزار شدن انتخابات ابراز خرسندی کردند.

شرکت کنندگان در این نشست بر ضرورت فراهم شدن شرایط و آزادی ها و تمام معیارها و شاخص های شفافیت و سلامت روند انتخابات و احترام به نتایج آن تاکید کردند.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:437176!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)