|
|
کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
با انتشار کتابی تحت عنوان «سرزمین موعود»؛
[1397/07/15]

نویسنده یهودی روس تبار ماهیت اندیشه‌های صهیونیستی را افشا کرد/ ناامیدی شدید مهاجران یهود پس از ورود به فلسطین و درک واقعیت صهیونیسم  

با انتشار کتابی تحت عنوان «سرزمین موعود»؛

نویسنده یهودی روس تبار ماهیت اندیشه‌های صهیونیستی را افشا کرد/ ناامیدی شدید مهاجران یهود پس از ورود به فلسطین و درک واقعیت صهیونیسم

یکشنبه 15 مهر 1397

«یوری کولسنیکف» نویسنده یهودی روس تبار در کتابی جدید تحت عنوان «سرزمین موعود» به افشای ماهیت صهیونیسم و قرابت‌های آن با فاشیسم پرداخته است.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری قدس (قدسنا) ، «یوری کولسنیکف» نویسنده یهودی روس تبار در کتابی جدید تحت عنوان «سرزمین موعود» به افشای ماهیت صهیونیسم و قرابت‌های آن با فاشیسم پرداخته است.

کولسنیکف در این کتاب به برشمردن شباهت‌های میان صهیونیسم و فاشیسم پرداخته است، به ویژه در زمانی که صهیونیستها در خارج از فلسطین در حال آموزش نسلی جدید جهت وارد کردن آنها به سرزمین موعود ادعایی آنها یعنی همان فلسطین بودند.

این کتاب با عنوان سرزمین موعود به زبان عربی از سوی موسسه مصری روسی فرهنگ و علوم منتشر شده است.

دکتر  «حسین الشافعی» رئیس این موسسه درباره این کتاب می‌گوید:

 داستان این کتاب درباره جوانی یهودی به نام  «حاییم ولدتیر» هست که تحت تاثیر تبلیغات صهیونیسم، به سرزمین موعودش یا همان فلسطین مهاجرت می کند اما در آنجا مانند بسیاری دیگر از مهاجران یهود، واقعیت را متفاوت با آنچه تصور می‌کرد می بیند. 

یوری کولسنیکف در این کتاب اهتمام فوق العاده زیادی برای افشای ماهیت صهیونیسم و قرابت‌های ذاتی آن با فاشیسم نهاده است، وی به دورانی اشاره کرده که صهیونیستها، یهودیان را در خارج از فلسطین برای ورود به سرزمین موعود آماده می کردند و به طور عملی آنها را برای این دوران جدید آموزش می دادند.

همچنین نویسنده کتاب در بخش های دیگری از کتاب  «سرزمین موعود» به اندیشه ها و ایده های  صهیونیستی و چگونگی استیلای آنها بر اراضی فلسطینی‌ها پرداخته است. وی به تشکیل اتحادیه‌ای از سوی صهیونیست‌ها برای خریداری زمین از عرب‌ها اشاره های خاص و جدی دارد.

همچنین در بخش دیگری از این کتاب، به مراسم ها و آیین‌های دینی صهیونیست ها پس از رسیدن نوجوانان به سن تکلیف اشاره های دقیقی داشته است.

​​​​​​​

 

خبرگزاری قدس(قدسنا)

Parameter:355416!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)