|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
یک روزنامه صهیونیستی مدعی شد؛
[1398/02/07]

نگرانی اسرائیل از اظهارات زیاد نخاله// احتمال انفجار غزه به دست جنبش جهاداسلامی!  

یک روزنامه صهیونیستی مدعی شد؛

نگرانی اسرائیل از اظهارات زیاد نخاله// احتمال انفجار غزه به دست جنبش جهاداسلامی!

شنبه  07  اردیبهشت  1398

روزنامه یدیعوت أحرونوت  با اشاره به سخنان اخیر نخاله که عنوان کرد؛ مقاومت فلسطین برای هر احتمالی آمادگی کامل دارد مدعی شد: اظهارات نخاله اشاره به اهداف وی برای مشتعل کردن اوضاع منطقه و پایان دادن به وضعیت آرام منطقه جنوب( غزه) دارد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس(قدسنا)، روزنامه عبری زبان صهیونیستی"یدیعوت أحرونوت" شامگاه دیروز جمعه گزارش داد: سازمان امنیتی اسرائیل درحال بررسی و پیگیری اظهارات زیاد نخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی است.

 

این روزنامه با اشاره به سخنان اخیر نخاله که عنوان کرد؛ مقاومت فلسطین برای هر احتمالی آمادگی کامل دارد و به دفاع از اسرا، ملت و سرزمین فلسطین به هر قیمت ممکن پایبند است، مدعی شد: اظهارات نخاله اشاره به اهداف وی برای مشتعل کردن اوضاع منطقه و پایان دادن به وضعیت آرام منطقه جنوب( غزه) دارد.این رویکردهای نخاله به شکل زیادی تند است به این دلیل که وی به ایران و حزب الله نزدیک است.

این روزنامه عبری زبان مدعی شد: با توجه به نزدیک شدن ماه رمضان و نزدیکی به زمان برگزاری جشنواره ترانه های اروپایی در اسرائیل، این اظهارات نخاله ترس و نگرانی سازمان امنیتی اسرائیل را برانگیخته است.

روزنامه صهیونیستی نوشت :  با وجود  عقب نشینی نیروهای ارتش اسرائیل از امتداد مرزهای نوار غزه اما این احتمال جدی وجود دارد که جهاد اسلامی دست به اقداماتی از قبیل تیراندازی به سرباز اسرائیلی و یا موشک باران یکی از شهرک های صهیونیستی نشین همجوار غزه بزند.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:398569!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)