|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
سفر محرمانه هیئت اطلاعاتی مصر به تل آویو/
[1398/07/06]

نگرانی مصری‌ها از احتمال تکرار سناریوی پیش از انتخابات کنست اخیر  

سفر محرمانه هیئت اطلاعاتی مصر به تل آویو/ نگرانی مصری‌ها از احتمال تکرار سناریوی پیش از انتخابات کنست اخیر

شنبه 06 مهر 1398

رسانه‌های رژیم صهیونیستی از سفر سری یک هیئت اطلاعاتی مصری به مناطق اشغالی 1948 خبر دادند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس(قدسنا) به نقل از خبرگزاری فلسطین الیوم، خبرنگار سیاسی کانال سیزدهم تلویزیون اسرائیل به نقل از مقامات این رژیم از سفر سری یک هیئت اطلاعاتی مصری به تل آویو با هدف بررسی اوضاع نوار غزه خبر داد.

این رسانه به نقل از مقامات صهیونیست اعلام کرد هیئتی از سازمان اطلاعات مصر پنجشنبه گذشته به صورت سری به اسرائیل(مناطق اشغالی) سفر کرد تا اوضاع نوار غزه را (با مقامات صهیونیست) بررسی کند.

بر اساس گزارش این منبع صهیونیست، هیئت اطلاعاتی مصری با مسئولانی در دفتر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر و دستگاه های امنیتی اسرائیل دیدار و گفت وگو کرده است.

این منبع صهیونیست به نگرانی های مقامات مصری از بی ثباتی سیاسی در رژیم اسرائیل و احتمال برگزاری انتخابات سوم کنست که منجر به تنش دیگری در نوار غزه شود، همانند شرایط پیش از انتخابات اخیر اشاره کرده است، تنشی که ممکن است به عملیات نظامی گسترده یا جنگ منجر شود.

از سال 2008 میلادی تا کنون، ارتش رژیم صهیونیستی سه جنگ علیه نوار غزه تحت محاصره به راه انداخته است که در هیچ کدام از آنها نتوانسته است به لطف مقاومت و ایستادگی مردم و مقاومت فلسطین به نتایج و اهداف خود دست یابد.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:431611!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)