|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1399/01/18]

هشدار جهاد اسلامی به رژیم صهیونیستی  

 دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین یکشنبه شب به سران رژیم صهیونیستی هشدار داد که زندگی مردم فلسطین با ادامه محاصره غزه تهدید می‌شود و دشمن باید میان پناه‌ بردن به پناهگاه‌ها و یا لغو محاصره غزه و آزادی زندانیان فلسطینی یکی را انتخاب کند. 

هشدار جهاد اسلامی به رژیم صهیونیستی

۱۷ فروردین ۱۳۹۹

تهران - ایرنا - دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین یکشنبه شب به سران رژیم صهیونیستی هشدار داد که زندگی مردم فلسطین با ادامه محاصره غزه تهدید می‌شود و دشمن باید میان پناه‌ بردن به پناهگاه‌ها و یا لغو محاصره غزه و آزادی زندانیان فلسطینی یکی را انتخاب کند.

به گزارش تارنمای شبکه تلویزیونی "فلسطین الیوم" النخاله گفت: مرگ با قدرت و بی‌رحمی در تمام منازل را می‌کوبد، ما اعلام می‌کنیم که تنها جان نخواهیم داد و رهبران صهیونیستی باید بدانند که ادامه محاصره و توهم این که اسرائیل مصون خواهد بود، به آنان کمکی نخواهد کرد.

دبیرکل جنش جهاد اسلامی فلسطین تصریح کرد که مقاومت در هر زمانی برای دفاع از مردم فلسطین و مبارزه برای یک زندگی عزتمندانه ابتکار لازم را دارد.

در همین ارتباط استاندار شهرهای "رام‌الله" و "البیره" تصمیم گرفته است به خاطر افزایش شیوع کرونا در شهر "بیتونیا" در غرب رام‌الله این شهر بصورت کامل قرنطینه شود.

پیش از این نیز وزارت بهداشت تشکیلات خودگردان فلسطین در منطقه تحت محاصره نوار غزه نسبت به کمبود امکانات برای تشخیص افراد مبتلا به ویروس کرونا هشدار داده بود.

نوار غزه که قریب به ۲ میلیون فلسطینی را در خود جای داده ۱۳ سال است که تحت محاصره رژیم صهیونیستی قرار دارد و همین مساله باعث شده زیر ساخت‌های آن از جمله بهداشت و درمان آسیب ببیند و سازمان‌های بین‌المللی نسبت به شیوع ویروس کرونا در این گونه مناطق با انبوه جمعیت و امکانات بهداشتی و درمانی محدود و نبود امکانات برای تشخیص زودهنگام هشدار می‌دهند.

وزارت بهداشت فلسطین امروز (یکشنبه) از ابتلای هشت فلسطینی دیگر در کرانه باختری به ویروس کرونا خبر داد، با این حساب، شمار مبتلایان به کرونا در فلسطین به ۲۳۴ رسیده است.

همچنین یک شهروند فلسطینی نیز تاکنون بر اثر کرونا، فوت شده است.

 

خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

Parameter:454485!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)