|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1399/12/02]

هنیه: عادی‌سازی روابط با اسرائیل برای بازترسیم نقشه منطقه صورت می‌گیرد  

اسماعیل هنیه رییس دفتر سیاسی جنبش حماس شنبه شب در سخنانی به روند رو به رشد عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی اشاره کرد و گفت، مسأله خطرناک این است که این اقدامات در راستای بازترسیم نقشه منطقه و گنجاندن دشمن صهیونیستی در آن انجام می‌شود.

هنیه: عادی‌سازی روابط با اسرائیل برای بازترسیم نقشه منطقه صورت می‌گیرد

۲ اسفند ۱۳۹۹

تهران – ایرنا- اسماعیل هنیه رییس دفتر سیاسی جنبش حماس شنبه شب در سخنانی به روند رو به رشد عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی اشاره کرد و گفت، مسأله خطرناک این است که این اقدامات در راستای بازترسیم نقشه منطقه و گنجاندن دشمن صهیونیستی در آن انجام می‌شود.

به گزارش ایرنا از رسانه‌های فلسطینی، هنیه که در کنفرانس اتحاد علیه عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی سخن می‌گفت، افزود: رشد روند عادی‌سازی روابط بیانگر اوج نفوذ رژیم صهیونیستی در میان نخبگان منطقه است.

وی تصریح کرد: حماس همچنان به پیشبرد طرح مقاومت برای پایان دادن به اشغالگری، آزادسازی سرزمین فلسطین از رود اردن تا دریای مدیترانه و مخالفت با هرگونه سازش سیاسی که در راستای ضربه زدن به ملت فلسطین، حقوق و سرزمین آن به ویژه مسأله حق بازگشت آوارگان باشد، ادامه خواهد داد.

هنیه اضافه کرد: یکی از شیوه‌های مقاومت، مقاومت سیاسی و مردمی برای مقابله با عادی‌سازی روابط با دشمن اسرائیلی است.

در چند ماه گذشته و با نظارت دولت دونالد ترامپ رییس جمهوری پیشین آمریکا که حامی بی چون و چرای رژیم صهیونیستی بود، امارات، بحرین، سودان و مغرب روابط خود را با تل‌آویو عادی کرده‌اند، اقدامی که کشورهای اسلامی و گروه‌های مختلف فلسطینی از آن به خیانت به ملت فلسطین و آرمان آن تعبیر کردند.

 

خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

Parameter:477801!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)