|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/08/12]

هنیه نشست با رئیس مرکزی انتخابات در فلسطین را مثبت توصیف کرد  

هنیه نشست با رئیس مرکزی انتخابات در فلسطین را مثبت توصیف کرد

۱۲ آبان ۱۳۹۸

رئیس دفتر سیاسی حماس پس از نشست با رئیس مرکزی انتخابات در فلسطین این نشست را مثبت توصیف کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیاالیوم، اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی حماس در نشست خبری پس از دیدار با حنا ناصر رئیس کمیته مرکزی انتخابات در فلسطین اعلام کرد که گروههای فلسطینی موافقت محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با برگزاری انتخابات ریاستی و قانونگذاری در فلسطین را دریافت کرده اند.

وی در نشست خبری پس از دیدار با حنا ناصر رئیس کمیته مرکزی انتخابات در فلسطین ضمن مثبت توصیف کردن فضای مذاکرات از ابراز خرسندی در سطح ملی و گروههای فلسطین درباره روند انتخابات که به گفته وی باب آشتی ملی واقعی را می گشاید و اوضاع فلسطینی ها را سر و سامان می دهد، خبر داد.

هنیه همچنین از استقبال برخی کشورها و اتحادیه عرب از روند و آمادگی آنها برای رفع هر مشکلی که در زمینه انتخابات رخ دهد نیز سخن گفت.

رئیس دفتر سیاسی حماس گفت: فضای نشست امروز مثبت بود و ادامه رایزنی های سابق بود. بسیاری از موضوعات مورد بررسی قرار گرفت. انتخابات فرصتی برای تحقق آشتی میان فلسطینی هاست.

از سوی دیگر حنا ناصر رئیس کمیته مرکزی انتخابات در فلسطین هم فضای را مثبت توصیف و اعلام کرد: هر مشکلی که رخ دهد با همراهی یکدیگر آنرا برطرف خواهیم کرد.

 

خبرگزاری مهر

Parameter:436544!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)