|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
به منظور شرکت در اجلاس IPU؛
[1398/01/17]

هیأت پارلمانى جمهورى اسلامى ایران وارد قطر شد  

به منظور شرکت در اجلاس IPU؛

هیأت پارلمانى جمهورى اسلامى ایران وارد قطر شد

هیات پارلمانى جمهورى اسلامى ایران روز گذشته به منظور شرکت در اجلاس اتحادیه بین المجالس جهانى(IPU) وارد دوحه قطر شد.

جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۹۸ 

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری خانه ملت به قطر، هیات پارلمانی جمهوری اسلامی ایران به منظور شرکت یکصد و چهلمین اجلاس بین المجالس جهانی IPU دیروز (پنجشنبه 15 فروردین) وارد کشور قطر شد و در بدو ورود مورد استقبال محمدعلی سبحانی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در قطر و یکی از اعضای کمیسیون سیاست خارجی پارلمان قطر قرار گرفت.

بنابر این گزارش محمدجواد جمالی نوبندگانی رئیس هیات پارلمانی ایران در قطر در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت اظهار کرد: روز گذشته نیز نمایندگان در جلسه هماهنگی به منظور حضور فعالتر و سازنده تر در کمیته های تخصصی اجلاس IPU از جمله کمیته صلح و امنیت پایدار، مجمع  زنان و جوانان، کمیته امور سازمان ملل و کمیته توسعه پایدار نشستی را برگزار کردند و نقطه نظرات خود را در این نشست مطرح کردند.

وی اضافه کرد: برنامه بعدی هیات پارلمانی ایران حضور کاظم جلالی و محمدجواد جمالی نوبندگانی در کمیته های اجرایی و گروه آسیا پاسفیک  است و  سایر کمیته ها نیز از روز شنبه جلسات تخصصی خود را برگزار خواهند کرد.

جمالی نوبندگانی با اشاره به حضور رئیس مجلس شورای اسلامی در مجمع عمومی اجلاس IPU عنوان کرد: دکتر علی لاریجانی نیز به منظور سخنرانی و حضور در مجمع عمومی اجلاس IPU هفته آینده  به دوحه سفر خواهد کرد./

پایان پیام

 

خبرگزاری خانه ملت

Parameter:396342!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)