|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
"خالد البطش" سخنگوی دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی؛
[1398/01/26]

هیچگونه فرقی میان احزاب چپی و راستی و میانی رژیم صهیونیستی قائل نیستیم  

"خالد البطش" سخنگوی دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی؛

هیچگونه فرقی میان احزاب چپی و راستی و میانی رژیم صهیونیستی قائل نیستیم/ خودخواهی اعراب برای حفظ قدرت در کشورشان عامل تاراج منطقه است/ تشکیلات خودگردان باید از توافقنامه ننگین اسلو خارج شود

دوشنبه 26 فروردین 1398

خالد البطش: جهاد اسلامی هیچگونه وجه تماییزی میان احزاب رژیم صهیونیستی قائل نیست برای ما فرقی ندارد که با چه حزبی از جمله راستگرا یا چپگرا یا میانه رو روبه رو باشیم.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از پایگاه خبری فلسطین الیوم، "خالد البطش" سخنگوی دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی تاکید کرد که حزب وی هیچگونه وجه تماییزی میان احزاب رژیم صهیونیستی قائل نیست برای آنان فرقی ندارد که با چه حزبی از جمله راستگرا یا چپگرا یا میانه رو روبه رو باشند.

وی در ادامه اشاره نمود که تمامی آنان قاتل و جنایت کاراند و همیشه نقشه هایی در چنته دارند که هدفشان آسیب رساندن به ملت، جغرافیا و وحدت ملی فلسطینیان است.

همچنین البطش با اشاره به پیروزی نتانیاهو در انتخابات اسرائیل گفت: اکنون نتانیاهو با اجیر کردن تمامی متحدانش در جهان تا حدودی می تواند با مشکلاتش در اراضی اشغالی دست و پنجه نرم کرده و آن ها را از میان بردارد که این البته بیشتر در نتیجه حمایت های بی چون و چرای دونالد ترامپ از اسرائیل و همچنین پشتیبانی او از ضمیمه کردن جولان سوریه به اراضی اشغالی تحت سیطره اسرائیل، جای دادن 40000 پناهنده فلسطینی به اردوگاه ها، جستجوی خودسرانه برای یافتن اجساد سربازان اسرائیلی مفقود شده در خاک سوریه و درنهایت قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست سازمان های تروریستی است.

علاوه براین، نخست وزیر رژیم صهیونیستی تنها ازسوی کشورهای اروپایی و آمریکایی پشتیبانی نمی شود بلکه از سوی کشورهای عربی که خواهان حفظ تخت پادشاهی در کشورهایشان هستند نیز کمک میگیرد.

سخنگوی دفتر سیاسی جهاد اسلامی در ادامه تصریح کرد: دور از ذهن نیست که کشورهای عربی پس از پیروزی نتانیاهو در انتخابات اسرائیل همچنان به روند عادی سازی روابط با این رژیم منفور ادامه دهند تا به این وسیله بتوانند مسیر عملی شدن و اجراء گردیدن معامله قرن را هموار سازند.

همچنین البطش ضمن دعوت گروه های فلسطینی به ایستادگی در مقابل نقشه های صهیوینیستی- آمریکایی اشاره کرد که عادی سازی روابط یا اسرائیل سبب می شود تا در آینده ای نچندان دورتمامی ثروت های کشورهای عربی به تاراج رود این در حالی است که همه ی این نتایج فقط به خاطر خودخواهی سران کشورهای عربی برای باقی ماندن بر اریکه قدرت به بار می آید.

ما از تشکیلات خودگردان فلسطین می خواهیم تا با خروج از توافق نامه ننگین اسلو و تشکیل دولت وفاق ملی اعتماد را به مردم فلسطین (نسبت به تشکیلات) بازگرداند.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:396922!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)