|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1399/09/20]

واکنش شدیداللحن جنبش جهاد اسلامی فلسطین به همکاری رسانه‌ای ابوظبی و تل آویو  

جنبش جهاد اسلامی فلسطین اقدام امارات در توافق برای همکاری رسانه‌ای با رژیم صهیونیستی را محکوم و اعلام کرد که بدین ترتیب رژیم اشغالگر، فساد را با انتشار اخبار خود در رسانه‌های عربی به پا می‌کند.

واکنش شدیداللحن جنبش جهاد اسلامی فلسطین به همکاری رسانه‌ای ابوظبی و تل آویو

 چهارشنبه / ۱۹ آذر ۱۳۹۹

جنبش جهاد اسلامی فلسطین اقدام امارات در توافق برای همکاری رسانه‌ای با رژیم صهیونیستی را محکوم و اعلام کرد که بدین ترتیب رژیم اشغالگر، فساد را با انتشار اخبار خود در رسانه‌های عربی به پا می‌کند.

به گزارش ایسنا، به نقل از العهد ، جنبش جهاد اسلامی فلسطین در بیانیه‌ای اعلام کرد که اسرائیل با انتشار اخبار خود در رسانه‌های عربی به تلاش‌های خود جهت سیطره بر وطن عربی و إعمال روش خود در گمراه سازی و جعل حقایق و تحقق بخشی مهم از رویای "اسرائیل بزرگ" خدمت می‌کند.

جنبش جهاد اسلامی تاکید کرد نظام‌هایی که دست به عادی سازی روابط زده‌اند، همچنان به سقوط در لجن زار خیانت و رذالت ادامه می‌دهند تا رضایت سران آمریکایی و اسرائیلی‌ خود را جلب کنند و در این راستا، جانفشانی‌های مردم فلسطین و خون شهدای آنها و دردهای مجروحان و شکنجه‌های اسیران در پشت میله‌های زندان‌های دشمن را نادیده می‌گیرند.

در این بیانیه آمده است: حاکمان امارات نهادها و شرکت‌های وابسته به خود را برای کمک به اشغالگران از طریق شراکت‌ها و ائتلاف‌های اقتصادی، ورزشی و رسانه‌ای سوق می‌دهند و این شراکت‌ها خدمت‌رسانی به یهودی‌سازی، شهرک‌سازی‌ها و رادیکالیسم یهودی است و در این راستا، از تولیدات شهرک‌های یهودی نشین حمایت کرده و پروژه‌های سرمایه گذاری را در داخل شهرک‌های یهودی نشین در اراضی غصب شده فلسطین در داخل قدس و کرانه باختری ایجاد کرده و همچنین از یکی از باشگاه‌های ورزشی تندرو و نژادپرست و متخاصم با عرب‌ها و مسلمانان حمایت می‌کنند.

جهاد اسلامی ادامه داد: از جمله این شراکت‌ها و ائتلاف‌ها، یادداشت تفاهم رسانه‌ای است که یکی از شرکت‌های تلویزیونی صهیونیستی با موسسه رسانه‌ای ابوظبی امضا کرد که این موسسه تعدادی از شبکه‌های رسانه‌ای را مدیریت می‌کند. هدف از این امضا نیز تبادل خبری، اطلاعاتی، یکپارچه سازی محتوی و پوشش‌های خبری مشترک دو طرف است.

جهاد اسلامی تاکید کرد: این یادداشت رسانه‌ای به معنای ارائه خدمتی بزرگ به اشغالگر از طریق گشودن عرصه برای آن جهت کنترل بر بخش بزرگی از رسانه‌های عربی و اشغالگری نرم آنها است تا روایت‌گری‌های دروغین خود را در جعل تاریخ و جغرافی صادر کرده و صاحبان حق را انکار کنند و عادی‌سازان نیز به عنوان شاهدان دروغین و حامیان جنایت‌های اشغالگر بمانند.

جنبش جهاد از ملت‌های آزاده و غیرتمند خواست تا در مقابل این توطئه جدید بایستند و با طرح‌های دشمن صهیونیستی مقابله کنند و اجازه شستشوی مغزی و یهودی سازی رسانه‌های عربی را ندهند.

اتحادیه‌ها و موسسات رسانه‌ای عربی نیز خواهان تحریم موسسه رسانه‌ای ابوظبی و توقف همکاری با آن شدند.

انتهای پیام

 

خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

منبع:
Parameter:466815!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)