|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
اذعان روزنامه های اسرائیلی
[1398/10/16]

وحشت صهیونیست ها از پیامد ترور سردار سلیمانی  

رسانه های رژیم صهیونیستی که با نگرانی اخبار مربوط به شهادت سردار قاسم سلیمانی فرمانده شهید سپاه قدس را رصد می کنند، به حضور گسترده و عظیم تشییع کنندگان در خیابان های تهران و حمل پلاکاردها با شعار انتقام سخت اشاره کردند.

اذعان روزنامه های اسرائیلی

وحشت صهیونیست ها از پیامد ترور سردار سلیمانی

۱۶ دی ۱۳۹۸

تهران- ایرنا- رسانه های رژیم صهیونیستی که با نگرانی اخبار مربوط به شهادت سردار قاسم سلیمانی فرمانده شهید سپاه قدس را رصد می کنند، به حضور گسترده و عظیم تشییع کنندگان در خیابان های تهران و حمل پلاکاردها با شعار انتقام سخت اشاره کردند.

روزنامه تایمز اسرائیل امروز در گزارشی نوشت که عزاداران شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر می دادند و پرچم های ایران، عراق و لبنان را در جریان راهپیمایی در خیابان انقلاب در دست داشتند.

این روزنامه با اشاره به حضور مردم در هوای سرد صبحگاهی نوشت: مردان پرچم های منقش به اسما ائمه شیعه را در مسیر حرکت به دانشگاه در دست داشتند و برخی پلاکاردهایی با درج شعار # انتقام_سخت را حمل می کردند.

این روزنامه همچنین به حضور سردار اسماعیل قاآنی جانشین سردار سلیمانی در کنار رهبر معظم انقلاب و رییس جمهوری و دیگران مسوولان ارشد جمهوری اسلامی اشاره کرد.

این روزنامه صهیونیستی نوشت که جمعیت گسترده ای برای سردار سلیمانی دور هم گرد آمدند و پیکر او در چندین شهر دیگر پیش از ورود به کرمان برده خواهد شد. تحلیلگران می گویند حجم زیاد عزاداران فقط با مراسم ارتحال امام خمینی رهبر انقلاب اسلامی ایران در سال ۱۹۸۹ قابل مقایسه است.

روزنامه صهیونیستی هاآرتص نیز به حضور اسماعیل هنیه رییس دفتر سیاسی جنبش اسلامی فلسطین (حماس) در میان هزاران عزادار در خیابان های تهران اشاره کرد و نوشت که او در میان دیگر نمایندگان متحد ایران در مراسم تشییع ژنرال سلیمانی حاضر شد.

روزنامه یدیعوت آخرونوت هم به حضور هیات حماس از جمله هنیه و صالح العاروری معاون وی اشاره کرد. این روزنامه نوشت که زیاد النخاله دبیر کل جهاد اسلامی نیز در تهران همراه با جانشین خود و رهبر شاخه نظامی این جنبش حضور داشت.

روزنامه اسرائیل هیوم هم با اشاره به سخنان زینب سلیمانی دختر سردار شهید سلیمانی نوشت: دختر سردار سلیمانی وعده داد که شهادت پدرم روزگار آمریکا و صهیونیست را تیره و تار می کند.

روزنامه صهیونیستی جروزالم پست که موضع شدیدی علیه ایران و نیروهای محور مقاومت دارد ، فقط به بازنشر گزارش خبرگزاری رویترز با عنوان "هزاران نفر در مراسم" سردار سلیمانی بسنده کرد.

پیکرهای شهید سردار سلیمانی به همراه ابومهدی المهندس جانشین فرمانده نیروهای الحشد الشعبی و دیگر شهدای حمله تروریستی آمریکا در فرودگاه بین المللی بغداد امروز با حضور میلیونی مردم ایران در تهران تشییع شد.

پیکر شهید المهندس قرار است فردا در شهر بندری بصره در جنوب عراق تشییع شود. 

 

خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

Parameter:451335!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)