|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
رسانه های صهیونیستی اعلام کردند:
[1398/06/30]

ورود گرینبلات به اراضی اشغالی جهت فراهم کردن فضا برای اعلام توافق قرن  

رسانه های صهیونیستی اعلام کردند:

ورود گرینبلات به اراضی اشغالی جهت فراهم کردن فضا برای اعلام توافق قرن

جمعه 29 شهریور 1398

یک پایگاه خبری اسرائیلی اعلام کرد جیسون گرینبلات برای فراهم کردن فضا جهت اعلام توافق قرن و تعیین زمان آن و تاکید بر توجه به این طرح سیاسی در مذاکرات احزاب سیاسی برای تشکیل کابینه وارد اراضی اشغالی شده است.

به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا)، جیسون گرینبلات فرستاده ویژه رئیس جمهور آمریکا به خاورمیانه در پی نتایج انتخابات کنست و تاثیرات آن بر توافق قرن در سفری ناگهانی وارد اراضی اشغالی شد.

پایگاه خبری عبری زبان i24 هدف از سفر گرینبلات تعیین زمان اعلام توافق قرن است و اینکه آیا این طرح سیاسی در زمان مذاکرات احزاب برای تشکیل کابینه اعلام شود و یا اینکه اعلام آن به پس از تشکیل نهایی کابینه موکول شود؟

گرینبلات قرار است با نتانیاهو و نمایندگان احزاب دیگر از جمله بنی گانتز رئیس حزب آبی – سفید دیدار داشته باشد همچنانکه به احتمال زیاد با یسرائیل کاتس نیز ملاقات خواهد کرد و این در حالی است که این دو مقام آمریکایی و اسرائیلی برای دیدار در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد در هفته آینده نیز توافق نموده اند.

بر اساس اعلام این رسانه صهیونیستی گزارشات حاکی از آن است که ورود گرینبلات به اراضی اشغالی در شرایط کنونی همچنین با هدف تاثیر گذاری بر نظامی سیاسی اسرائیل و تاکید بر اینکه توافق قرن باید بخشی از مذاکرات احزاب سیاسی نیز اسرائیل باشد انجام شده است، چنانچه گرینبلات در دیدارهای خود در این سفر تلاش می کند فضا را برای اعلام این طرح سیاسی و کاهش اعتراضات احتمالی مساعد نماید.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:430409!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)