|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
نیروهای انقلابی بحرین:
[1397/03/09]

وزیر خارجه بحرین خائن به مسئله فلسطین است  

نیروهای انقلابی بحرین:

وزیر خارجه بحرین خائن به مسئله فلسطین است

۷ خرداد ۱۳۹۷

جوانان انقلابی بحرین طی بیانیه ای اعلام کردند که وزیر امور خارجه این کشور به مسئله فلسطین که مسئله اصلی امت اسلام است، خیانت می کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، جوانان انقلابی بحرین طی بیانیه ای اعلام کردند که وزیر امور خارجه این کشور به مسئله فلسطین که مسئله اصلی امت اسلام است، خیانت می کند.

نیروهای انقلابی بحرین با صدور بیانیه ای با بیان اینکه قضیه فلسطین مسئله اول امت است بر حمایت و ایستادگی خود در قبال این قضیه تاکید کردند.

 در این بیانیه آمده است نیروهای انقلابی بحرین تا آزادی کامل تمامی اراضی اشغال شده توسط رژیم صهیونیستی از مسئله فلسطین حمایت تام خواهند نمود.

این بیانیه انتقال سفارت آمریکا به قدس را حرکتی خصومت بار خوانده که به وضوح خصومت و دشمنی آمریکا با ملت های مسلمان و آزادگان عالم را به نمایش گذاشته است.

 نیروهای انقلابی بحرین که شامل " ائتلاف جوانان ۱۴ فوریه، حرکت کار اسلامی، جریان الوفا و حرکت حق" است، بر موضع ملت بحرین که ضد سازش با رژیم صهیونیستی است تاکید کرده و سازشگران در راس آنها وزیر خارجه بحرین خائن به امت و قضیه فلسطین می داند.

در این بیانیه با اشاره بر اینکه روز جهانی قدس روزی است که بنا بر دعوت بصیرانه امام خمینی (ره)  شکل گرفته بر لزوم احیای این روز و مشارکت در فعالیت های آن تاکید شده و آمده است که این دعوت امام خمینی از روز قدس روزی تاریخی برای مقاومت در مقابل پروژه صهیونیستی ساخته و یادآور مسئله اصلی تمامی آزادگان عالم یعنی مسئله فلسطین است.

 

 خبرگزاری مهر

Parameter:346455!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)