|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/07/30]

پیشنهاد لابی صهیونیسم برای تقویت کمپین فشار علیه ایران  

پیشنهاد لابی صهیونیسم برای تقویت کمپین فشار علیه ایران

سه شنبه 30 مهر 1398

اندیشکده جینسا در بررسی کنش‌های تقابلی آمریکا در قبال ایران پیشنهاد داده که یک جنگ سیاسی تمام عیار را در اولویت فعالیت‌های تقابلی خود قرار داده و ایران را در چندین میدان عملیاتی درگیر کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، اندیشکده آمریکایی جینسا متعلق به لابی صهیونیست‌ها نوشته است: ایران در مواجهه با آمریکا و متحدان آن، استراتژی «ویلی کیلر» بازیکن شهیر بسکتبال را در پیش گرفته که می‌گوید: آن‌ها را در جایی که حضور ندارند بزن! 

این استراتژی به همان اندازه که برای ویلی کارآمد بود، برای ایران نیز کارگر است. استراتژی که ایران زیرکانه در حال به کار گرفتن آن هست و دونالد ترامپ به صراحت از آن دوری می‌جوید.

در همین رابطه این اندیشکده پیشنهاد کرده است آمریکا به جای تکیه صرف بر تحریم‌ها و نمایش‌های محض نظامی باید از موفقیت ایران درس بگیرد و عملیات خود در منطقه خاکستری را توسعه دهد.

 اظهار نظر گزارش شده از سوی دولت مبنی بر حملات سایبری علیه ایران گام مثبتی است، اما بیشتر از این‌ها نیاز هست.جنگ سیاسی، شامل عملیات اطلاعاتی، خرابکاری و دیگر فعالیت‌های مبهم نظامی گزینه‌های بسیار جذابی برای تقویت فشار بر علیه تهران به شمار می‌روند. در واقع قبل از تجدید تحریم‌ها، فشارهای سیاسی و اجتماعی داخلی نگرانی‌های ایران را افزایش می‌دادند.

 

خبرگزاری مهر

Parameter:435431!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)