|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1399/01/12]

چهل‌وچهارمین سالگرد «روز زمین»/ تأکید جهاد اسلامی بر ادامه مبارزه تا آزادی کامل فلسطین  

یک عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین تأکید کرد: روز زمین بیانگر حالت مبارزاتی مستمر مردم فلسطین و عزم آنها برای ادامه جهاد و مبارزه تا آزادی کامل سرزمینشان از چنگال اشغالگران است.

چهل‌وچهارمین سالگرد «روز زمین»/ تأکید جهاد اسلامی بر ادامه مبارزه تا آزادی کامل فلسطین

یک عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین تأکید کرد: روز زمین بیانگر حالت مبارزاتی مستمر مردم فلسطین و عزم آنها برای ادامه جهاد و مبارزه تا آزادی کامل سرزمینشان از چنگال اشغالگران است.

۱۱ فروردین ۱۳۹۹

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه خبری فلسطین الیوم، «یوسف الحساینه» عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی به‌مناسبت چهل و چهارمین سالگرد روز زمین خاطرنشان کرد چهل و چهارمین سالگرد روز زمین به‌لطف چنگ زدن فلسطینیان به سرزمین و ریشه‌دار بودن آن و دفاع سرسختانه و همه‌جانبه از آن به یک حالت مبارزاتی مستمر تبدیل شده که یک تحول برجسته و بیانگر ابتکار فلسطینیان و تعلق خاطر آنها به سرزمین و وطنشان است.

الحساینه افزود: چهل و چهار سال پیش جوانان قهرمان فلسطین جنبش مردمی و انتفاضه مردمی فراگیری را علیه سیاست رژیم غاصب صهیونیستی آغاز کردند، سیاست رژیم صهیونیستی، مصادره اراضی و یهودی‌سازی مقدسات و جعل تاریخ و سرقت امول و ثروت‌های ملت فلسطین است.

توده‌های مردم فلسطین علیه سیاستهای نژادپرستانه و یهودی‌سازی که دولتهای پیاپی رژیم اشغالگر در پیش گرفتند، به پا خاستند.

الحساینه اظهار داشت: روز زمین همچنان همانند گذشته بیانگر یک حالت مبارزاتی مردمی است، مردمی که به‌خاطر سرزمین و موجودیت خود مبارزه می‌کنند، این یک جنبش آگاهانه علیه اشغالگران غاصب است، جنبشی که دروغ بودن ادعاها و خزعبلات رژیمی را برملا کرد که از طریق آن برای فریبکاری و جعل تاریخ و سرقت میراث ملت فلسطین تلاش کرده است.

عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی ادامه داد: سالروز روز زمین که فلسطینیان در طول دهه‌های گذشته آن را زنده نگه داشته‌اند، روح خود را از تاریخ مبارزاتی اصیل و انقلاب معاصر ملت فلسطین گرفته است که با فکر ملی فلسطین ناشی از عربیت و اسلام تقویت شده و نتیجه مبارزه فلسطینی در گذر تاریخ طولانی مبارزه با اشغالگران و سیاستهایشان است.

وی اضافه کرد: روز زمین، قدرت فلسطینیان برای ابداع شیوه‌هایی برای مبارزه مستمر به‌خاطر آزادی و مبارزه علیه اشغالگری و تلاشهای گسترده برای مصادره سرزمین و یهودی‌سازی مقدسات و جعل واقعیتها و منحرف کردن تاریخ از مسیرهایش به‌عنوان اشغالگر نژادپرست است.

عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی اظهار داشت: روز زمین، روز توده‌های مردمی، روز تعلق به میهن است که همچنان زنده و پاینده در ذهن و وجدان و عقل نسلهای پیاپی خواهد ماند.

وی تأکید کرد: ملت فلسطین با هوشمندی و ذکاوت فطری خود این نکته را درک می‌کند که روز زمین یا نبرد روز زمین ادامه مبارزه و نبرد مستمر و پیاپی برای حفظ حافظه ملی وابسته به سرزمین و میهن است، ملت مبارز فلسطین هرگز از حق تاریخی و مقدس خود در تمام فلسطین کوتاه نخواهد آمد و بر سر آن سازش نخواهد کرد.

الحساینه خاطرنشان کرد: هر روزی که می‌گذرد، مردم فلسطین بر حمایت کامل خود از مقاومت و مبارزه برای مقابله با این اشغالگر متوحش و نژادپرست با تمام امکانات و توان خود تأکید می‌کنند.

انتهای پیام/

 

 

خبرگزاری تسنیم

Parameter:454373!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)