|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/05/14]

کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین تحریم ظریف را محکوم کرد  

کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین تحریم ظریف را محکوم کرد

 شنبه 12 مرداد 1398

کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین طی بیانیه‌ای اقدام مضحک نظام استکبار جهانی برای محدودیت وزیر امور خارجه کشورمان را محکوم کرد.

العالم _ فلسطین اشغالی

کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین - نهاد ریاست جمهوری با صدور بیانیه‌ای، قرار دادن نام محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان در فهرست تحریم‌ها را محکوم کرد.

در متن این بیانیه آمده است:

بسمه تعالی
لَن یَضُرُّوکُمْ إِلاَّ أَذًى وَإِن یُقَاتِلُوکُمْ یُوَلُّوکُمُ الأَدُبَارَ ثُمَّ لاَ یُنصَرُونَ

آن‌ها هرگز نمی‌توانند به شما زیان برسانند، جز آزار‌های مختصر؛ و اگر با شما پیکار کنند، به شما پشت خواهند کرد (و شکست می‌خورند) سپس کسی آن‌ها را یاری نمی‌کند. (آل عمران ۱۱۱)


ظلم، فشار، تهدید و تحریم بر نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم بصیر، متمدن و حق طلب ایران اسلامی در طول چهار دهه هر روز بیشتر از قبل افزایش یافته و شکل تازه‌ای به خود گرفته است.

دشمنان که توان رویایی با اقتدار نظام مقدس در عرصه‌های مختلف بخصوص دیپلماسی و نظامی و همراهی ملت همیشه در صحنه را نداشته، ناچار به اقداماتی کودکانه و مفتضحانه همچون تحریم جناب آقای دکتر محمد جواد ظریف وزیر امورخارجه میهن عزیز اسلامی روی آوردند که این امر انتقاد صحیح بسیاری از مقامات کشور‌های آزادیخواه را برانگیخت و به طور قطع و یقین فهم ناصواب سیاسی و فعالیت در عرصه‌ی دیپلماسی جهانی را زیر سوال برده و موید ضعف و درماندگی سردمداران نظام سلطه بوده و نشان داد ادعای دروغین اسکتبار جهانی و همفکران و اذناب منطقه‌ای شان در دعوت به نشستن پای میز مذاکره تا چه حد پوشالی و تو خالی بوده است.


مبانی و یکی از اصولی‌ترین سیاست خاورمیانه‌ای آمریکا براساس "منافع و حفظ امنیت اسرائیل" تعریف شده است، بنابراین تمامی اقدامات ایالات متحده و مزدوران غربی و شرقی شان در منطقه برای حفظ "امنیت" و "بقاء" اسرائیل اجراء می‌شود و واضح‌تر اینکه این اندیشه خبیث و خفت آور با سیاست‌های کلی نظام و مثلث مبنایی، ذیل" حکمت، مصلحت و عزت" نظام مقدس که اسرائیل را غده سرطانی و غاصب سرزمین‌های فلسطینیان و تهدیدی برای جهان و دشمن درجه یک ملت‌ها می‌داند، در تضاد کامل است.


کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین – نهاد ریاست جمهوری ضمن یادآوری لزوم حفظ اعتماد ملی جهت مقابله با حیله‌های پلید دشمن، اقدام وزارت خزانه داری آمریکا در قرار دادن نام محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در فهرست تحریم‌ها را محکوم و تاکید می‌دارد: این ترفند‌ها هرگز نمی‌تواند در تحقق آرمان‌های نظام مقدس و کارشکنی دیپلماسی، جهت محدود کردن مسئولان و سفیران صلح جهانی تاثیری داشته و رجای واثق داریم به فضل خدای رحمان و با رهنمود‌های حکیمانه و داهیانه مقام معظم رهبری، همه این خدعه‌ها و نیرنگ‌های استکبار جهانی و همفکران مرعوبشان باطل خواهد شد. ان شاء الله.


" و مکروا و مکروالله و الله خیر الماکرین"
کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین – نهاد ریاست جمهوری

 

 

شبکه العالم

Parameter:424179!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)