|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/07/14]

گردان های قدس: سرسختانه در برابر اشغالگری رژیم صهیونیستی ایستاده ایم  

گردان های قدس: سرسختانه در برابر اشغالگری رژیم صهیونیستی ایستاده ایم

یکشنبه 14 مهر 1398

بیروت- ایرنا - گردان های قدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد: ما گزینه دشواری در معادله رویارویی با اشغالگر صهیونیستی هستیم و سرسختانه در برابر این رژیم می ایستیم.

گردان های قدس امروز در سی و دومین سالگرد تاسیس جنبش جهاد اسلامی که در غزه برگزار شد، با صدور بیانیه ای تاکید کرد: آزادی اسیران فلسطینی از زندان های رژیم اشغالگر در صدر اولویت های ما قرار دارد و تا زمانی که تمام اسیران از نعمت آزادی  برخوردار نشوند، از پای نخواهیم نشست.

این گردان همچنین با تاکید بر اینکه قدس پایتخت ابدی فلسطین باقی خواهد ماند، اعلام کرد: ما به هر بهایی از ذره ای از قدس کوتاه نخواهیم آمد و از جان خود در این راه می گذریم.

شاخه نظامی جهاد اسلامی با اعلام این که همچنان بر قدرت و توانمندی های خود در تمام سطوح نظامی خواهیم  افزود، هدف از روند تقویت توانمندی های خود را حمایت از ملت فلسطین دانست که با شدیدترین اشکال کشتار از سوی اشغالگران روبه رو است.

این جنبش تاکید کرد که معاملات مشکوک مانند تمام توطئه هایی که علیه قضیه فلسطین طراحی شده بود، نابود خواهد شد و اشغالگران اسرائیلی می دانند که ما همچون خاری در گلوی نقشه های شیطانی آنان هستیم.

امروز صدها نفر از اعضای گردان های قدس در راهپیمایی هایی که به مناسبت سی و دومین سالگرد تاسیس جهاد اسلامی در غزه  برگزار شد، شرکت کردند .

 

خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

خبرگزاری مهر

Parameter:432832!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)