|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1397/04/17]

گسترش شهرک سازی صهیونیستها از طریق پاکسازی نژادی فلسطینی ها  

گسترش شهرک سازی صهیونیستها از طریق پاکسازی نژادی فلسطینی ها

شنبه 16 تیر 1397

یک مرکز فلسطینی با انتشار گزارشی بر تشدید اقدامات رژیم صهیونیستی برای پاکسازی نژادی و بیرون کردن فلسطینی ها از منازلشان باهدف گسترش شهرک سازیها تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الیوم السابع، دفتر ملی دفاع از سرزمین و مقاومت در برابر شهرک سازیها وابسته به سازمان آزادی بخش فلسطین با انتشار گزارشی اعلام کرد که رژیم صهیونیستی طی هفته گذشته دور جدیدی از پاکسازی نژادی علیه فلسطینی ها را آغاز کرده و در همین راستا برای نابودی و از بین بردن روستای الخان الاحمر واقع در شرق قدس تلاش می کند.

بر اساس این گزارش عناصر رژیم صهیونیستی برای گسترش شهرک سازیها دست به پاکسازی نژادی و بیرون راندن فلسطینی ها از منازلشان می زنند. این گزارش تاکید کرد که بیرون راندن فلسطینی ها از منازل خود به جدا کردن مناطق شمالی و مرکزی کرانه باختری از جنوب این منطقه می انجامد که بدین ترتیب زمینه برای گسترش شهرک سازی ها فراهم می شود.

اشغالگران تلاش دارند تا ساکنان روستای الخان الاحمر را به منطقه النویعمه یا منطقه ای در نزدیکی محل دفن زباله ها در شرق ابودیس منتقل کنند.

پیشتر نیز رسانه های فلسطینی اعلام کرده بودند که در حال حاضر و در سایه تدابیر شدید امنیتی صهیونیستها در الخان الاحمر، این منطقه به یک منطقه نظامی تبدیل شده است.

 

خبرگزاری مهر

Parameter:351192!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)