|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1399/11/28]

گفت‌وگوی فشرده مقام‌های روسیه و رژیم‌صهیونیستی درباره سوریه  

طی روزهای اخیر گفت‌وگوهای فشرده‌ای میان مقام‌های ارشد روسیه و رژیم صهیونیستی درباره سوریه انجام شده است.

گفت‌وگوی فشرده مقام‌های روسیه و رژیم‌صهیونیستی درباره سوریه

۱۳۹۹-۱۱-۲۸

طی روزهای اخیر گفت‌وگوهای فشرده‌ای میان مقام‌های ارشد روسیه و رژیم صهیونیستی درباره سوریه انجام شده است.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، شبکه 12 رژیم صهیونیستی در گزارشی نوشت که یک مقام ارشد اسرائیلی گفته که طی روزهای اخیر تل‌آویو و مسکو گفت‌وگوهای فشرده‌ای در سطوح بالا درباره سوریه داشته‌اند.

بر اساس گفته این مقام رژیم صهیونیستی، طی روزهای اخیر گفت‌وگوهایی میان «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی و «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه و همچنین میان «بنی گانتز» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی و «سرگئی شویگو» وزیر دفاع سوریه انجام شده است.

طی این مدت «سرگئی لاوروف» وزیر خارجه روسیه نیز با «گابی اشکنازی» وزیر خارجه رژیم صهیونیستی مذاکراتی داشتند.

چهارشنبه گذشته و در روزی که تماس تلفنی میان گانتز و وزیر دفاع روسیه انجام شده بود، نشستی نیز میان سفیر رژیم صهیونیستی در روسیه و معاون وزیر دفاع روسیه برگزار شده بود.

وابسته نظامی رژیم صهیونیستی در مسکو نیز در این نشست حضور داشته است.

تماس تلفنی پوتین و نتانیاهو هفته پیش انجام شد و کاخ کرملین اعلام کرد که در این گفت‌و‌گوی تلفنی دو طرف در خصوص آخرین تحولات منطقه‌ای و مسائل مورد توجه طرفین به خصوص در شرایط فعلی منطقه بحث و رایزنی کردند.

بر اساس گزارش‌ها در این تماس تلفنی پوتین و نتانیاهو توافق کردند که هماهنگی‌ها میان روسیه و رژیم صهیونیستی در موضوعات مختلف ادامه یابد و دفتر نتانیاهو نیز در بیانیه‌ای مدعی شد که در این تماس تلفنی دو طرف در خصوص مسائل منطقه‌ای و استمرار هماهنگی‌ها در خصوص تحولات امنیتی در منطقه گفت‌و‌گو کردند.

انتهای پیام/.


خبرگزاری فارس

Parameter:477358!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)