|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
زیر فشار روانی جمهوری خواهان حامی صهیونیزم؛
[1398/02/24]

یک نویسنده معروف آمریکایی از نماینده فلسطینی تبار کنگره آمریکا حمایت کرد  

زیر فشار روانی جمهوری خواهان حامی صهیونیزم؛

یک نویسنده معروف آمریکایی از نماینده فلسطینی تبار کنگره آمریکا حمایت کرد/ شان کینگ: طلیب زن بسیار شجاع و عدالت طلبی است

سه شنبه 24 اردیبهشت 1398

یک نویسنده معروف آمریکایی بنام شان کینگ با به اشتراک گذاشتن توییتی در حساب شخصی خود در توییتر بر حمایت خود از رشیده طلیب نماینده زن فلسطینی و دموکرات کنگره آمریکا تاکید ورزید.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس (قدسنا) یک نویسنده معروف آمریکایی بنام "شان کینگ" با به اشتراک گذاشتن توییتی در حساب شخصی خود در توییتر بر حمایت خود از "رشیده طلیب" نماینده زن فلسطینی و دموکرات کنگره آمریکا تاکید ورزید.

اعلام حمایت این نویسنده آمریکایی در حالی است که طلیب از سوی بسیاری از نمایندگان جمهوری خواه حامی رژیم صهیونیستی در کنگره آمریکا مورد تهاجم روانی قرار گرفته است.

کینج در توییت خود نوشت: من برای خانم طلیب احترام بالایی قائلم. او زن شایسته و شجاعی است.

طلیب روح بزرگی دارد، درست است که او عضو کنگره آمریکا است اما قلب اش سرشار از عدل خواهی و ظلم ستیزی است.

وی افزود: جمهوری خواه ها تمام عزم خود را جزم کرده اند تا این نماینده زن فلسطینی تبار را تضعیف کنند تا جایی که برخی از سخنان وی را تحریف می کنند.

پیشتر دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا بدلیل اظهار نظرهای طلیب مبنی بر لزوم تشکیل یک دولت واحد در فلسطین وی را مورد نکوهش خود قرار داده بود.

ترامپ با انتشار تویتی در حساب توییتری خود درباره طلیب ذکر کرده بود که من بخاطر سخنان حساب نشده این نماینده کنگره درباره هلوکاست وی را مورد انتقاد قرار دادم.

کاملا واضح است که طلیب بشدت از یهودیان تنفر دارد!

به گزارش قدسنا،"رشیده طلیب"، زن مسلمان آمریکایی فلسطینی تبار در انتخابات میان دوره‌ای به عنوان نماینده حزب دموکرات به کنگره آمریکا راه یافت. او در رقابت با انبوهی از کاندیدا‌ها توانست با کسب ۳۳.۶ درصد آرا پیروز انتخابات درون‌گروهی حزب خود شود و به کنگره آمریکا راه یابد.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:409807!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)