|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
در سایه بی توجهیِ سازمان های بین المللی حقوقی؛
[1398/08/06]

600 شهرک نشین صهیونیست تحت تدابیر شدید امنیتی به " کفل حارس" یورش بردند  

در سایه بی توجهیِ سازمان های بین المللی حقوقی؛

600 شهرک نشین صهیونیست تحت تدابیر شدید امنیتی به " کفل حارس" یورش بردند

دوشنبه 06 آبان 1398

ساعاتی پیش، 600 شهرک نشین صهیونیست تحت تدابیر شدید امنیتی نظامیان اسرائیلی به روستای کفل حارس واقع در شمال سلفیت یورش بردند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس (قدسنا) ساعاتی پیش، 600 شهرک نشین صهیونیست تحت تدابیر شدید امنیتی نظامیان اسرائیلی به روستای "کفل حارس" واقع در شمال سلفیت یورش بردند.

گزارش شده که آنان پس از استقرار در این منطقه به ادای مناسک تلمودی پرداختند.

براساس گزارش پایگاه خبری-صهیونیستی 0404 پس از آنکه نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی امنیت روستای کفل حارس را برای ورود شهرک نشینان فراهم و بسیاری از گذرگاه ها و ورودی های منتهی به این منطقه را مسدود کردند، شهرک نشینان اسرائیلی وارد این مکان تاریخی شدند.

صهیونیست در منطقه کفل حارس گذرگاه نظامی و ایست بازرسی ایجاد کرده اند.

مدت طولانی است که شهرک نشینان صهیونیست به بهانه وجود قبور اشخاص یهودی در روستای کفل حارس به طور پی در پی به این منطقه هجوم می برند این درحالی است که کفل حارس یک روستایی با پیشینه اسلامی به حساب می آید.

به گزارش قدسنا، اسرائیلی ها به طور پیاپی به مسجدالاقصی و اطراف آن به بهانه به جای آوردن فرایض یهودی یورش می برند.سازمان ها و موسسه های حقوقی خارجی و حتی برخی از موسسه های صهیونیستی نیز این اقدامات سازماندهی شده توسط وزرای اسرائیلی را غیرقانونی عنوان می کنند اما همچنان هیچگونه اقدام حقوقی و کارسازی از سوی سازمان های بین المللی و حقوقی مشاهده نشده است.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:435980!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)