|
|
کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/05/13]

آیت الله اعرافی: رابطه مقاومت اسلامی با حوزه‌های قم و نجف تقویت شود  

آیت الله اعرافی: رابطه مقاومت اسلامی با حوزه‌های قم و نجف تقویت شود

یکشنبه 13 مرداد 1398

قم - مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور تقویت رابطه مقاومت اسلامی با حوزه‌های قم و نجف را ضروری دانست و افزود: مقام معظم رهبری تأکید بسیاری بر حرکت در خط مرجعیت دارند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله علیرضا اعرافی شامگاه شنبه در دیدار نصر الشِمَّر سخنگوی مقاومت اسلامی نُجَباء که در سالن جلسات مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه برگزار شد، احیای تمدن اسلامی را نیازمند حرکت جهادی در ابعاد مختلف دانست و افزود: مقابله با جنگ نرم دشمن مهم‌تر از ورود به عرصه سیاست است.

وی مواجهه با آمریکا و رژیم صهیونیستی را بر فرزندان امت اسلامی واجب دانست و تصریح کرد: مواجهه با آمریکا و رژیم صهیونیستی نیازمند نگاه عمیق علمی و ابزارهای مختلف است.

عضو فقهای شورای نگهبان ضمن تأکید بر حل مشکلات بر اثر مقاومت، افزود: حوزه علمیه قم با طلاب و مراکز علمی خود برای کمک به مقاومت اسلامی آمادگی لازم را دارد.

وی با بیان اینکه کشور عراق نقش زیادی در پیشرفت جهان اسلام و تأسیس حوزه‌های علمیه داشته است، گفت: حشد الشعبی و ملت عراق به ندای مرجعیت پاسخ مثبت دادند و هنوز نیز در این جبهه فعالیت دارند.

آیت‌الله اعرافی بیان کرد: مجاهدت رزمندگان مقاومت در رفع فتنه داعش و توطئه‌های استکباری قابل ستایش است و باید این زحمات را گرامی‌داشت.

وی تقویت رابطه مقاومت اسلامی با حوزه‌های قم و نجف را ضروری دانست و افزود: مقام معظم رهبری تأکید بسیاری بر حرکت در خط مرجعیت دارند و نجبا نیز در خط مرجعیت فعالیت می‌کنند.

 

خبرگزاری مهر

Parameter:423926!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)