|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/04/31]

ابتکار جهاد اسلامی برای تقویت وحدت ملی و پایان شکاف میان فلسطینیان  

ابتکار جهاد اسلامی برای تقویت وحدت ملی و پایان شکاف میان فلسطینیان

یک شنبه 30 تیر 1398

منابع فلسطینی از ابتکار مشترک جهاد اسلامی و یک گروه دیگر برای تقویت وحدت ملی فلسطینی و پایان شکاف و دودستگی میان فلسطینیان خبر دادند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس(قدسنا) به نقل از خبرگزاری فلسطین الیوم، جنبش جهاد اسلامی فلسطین و تجمع اتحاد دموکراتیک فلسطین(فدا) درباره ابتکار ملی فراگیر به عنوان پایه ای برای پایان شکاف و دودستگی و تقویت وحدت ملی و تحقق شراکت و همکاری در موسسات سازمان آزادیبخش فلسطین(ساف) و اعاده اعتبار طرح ملی فلسطینی به توافق دست یافتند.

دستیابی به این توافق در جریان نشست مشترکی اعلام شد که امروز یکشنبه در دفتر تجمع اتحاد دموکراتیک فلسطین در غزه و با حضور رهبرانی از دو گروه به دست آمد.

دو طرف بر اهمیت فعالیت ملی مشترک در تمام کمیته ها و هیئت های ملی برای تقویت زبان همکاری جمعی و مشترک برای تضمین ادامه انسجام ملی و حمایت از آن به عنوان عاملی برای بازیابی آشتی و حمایت از اصول ملی تاکید کردند.

این دو گروه، ادامه و تقویت روابط دوجانبه  از طریق نشست های مشترک و ارزیابی آنچه در صحنه داخلی و خارجی می گذرد و ضرورت یکپارچه کردن تلاش های رسمی و مردمی در رویارویی با معامله قرن و تلاش برای مقابله با آن در تمام جبهه ها را مورد تاکید قرار دادند.

جهاد اسلامی و تجمع اتحاد دموکراتیک بر ضرورت پایان شکاف و تحقق آشتی فلسطینی و یکپارچه کردن صفوف در نبرد مقابله با معامله قرن و تمام طرح های مشکوکی که برای نابودی طرح ملی فلسطین دنبال می شود، تاکید کردند.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:421730!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)