|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
یک وزیر اسرائیلی مدعی شد:
[1398/04/23]

احتمال آغاز جنگ با ایران در دو سال آینده  

یک وزیر اسرائیلی مدعی شد:

احتمال آغاز جنگ با ایران در دو سال آینده

یکشنبه  23  تیر  1398

تساحی هنگبی وزیر همکاری منطقه ای کابینه رژیم صهیونیستی از احتمال آغاز جنگ با ایران یا یکی از گروه های وابسته به آن در دو سال آینده خبر داد.

به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا)، تساحی هنگبی وزیر همکاری منطقه ای کابینه رژیم صهیونیستی مدعی شده درگیری گسترده با ایران یا یکی از نیروهای وابسته به آن در منطقه بسیار محتمل شده است.

وی در مصاحبه با روزنامه اسرائیل هایوم افزود: احتمال اقدام نظامی گسترده علیه ایران یا یکی از نیروهای نظامی وابسته به آن در دو سال آینده زیاد است و این مساله قطعی بوده و تنها زمان آن مشخص نیست.

وی ضمن پیش بینی این مساله که جنگ میان ایران و اسرائیل از مرحله نیابتی به جنگ مستقیم وارد می شود افزود: به نظر من جنگ میان ما و ایران چه به صورت مستقیم یا غیر مستقیم امری غیر قابل اجتناب است و به مرور زمان در حال شدت یافتن است.

پیش از این پایگاه خبری عبری زبان  i24 news اعلام کرد نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در جریان رونمایی از جنگنده های f35 تازه ارسال شده به اسرائیل در پایگاه هوایی نفاتیم در جنوب اراضی اشغالی گفت: ایران باید بداند که جنگنده های ما می تواند به هر نقطه ای از خاورمیانه و حتی ایران برسد.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:420374!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)