|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
دفتر ملی دفاع از اراضی فلسطینی و مقاومت در برابر شهرک سازی ها؛
[1398/06/24]

اشغالگران صهیونیست به دنبال تصرف 75 درصد از منطقه "ج" کرانه باختری هستند  

دفتر ملی دفاع از اراضی فلسطینی و مقاومت در برابر شهرک سازی ها؛

اشغالگران صهیونیست به دنبال تصرف 75 درصد از منطقه "ج" کرانه باختری هستند

یکشنبه 24 شهریور 1398

اظهارات جنجال برانگیز نتانیاهو مبنی بر الحاق مناطق دره اردن،کرانه باختری و شمال بحر المیت به دیگر اراضی اشغالی (در صورت پیروزی در انتخابات رژیم اسرائیل) گام تازه ای در راستای توسعه پروژه شهرک سازی صهیونیستی است.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از پایگاه خبری قدس الاخباریه، گزارش جدید دفتر ملی دفاع از اراضی فلسطینی و مقاومت در برابر شهرک سازی صهیونیستی تاکید کرد که اظهارات تازه و جنجال برانگیز نتانیاهو مبنی بر الحاق مناطق دره اردن و کرانه باختری و شمال بحر المیت به دیگر اراضی اشغالی (در صورت پیروزی در انتخابات رژیم اسرائیل) گام تازه ای در راستای توسعه پروژه شهرک سازی صهیونیستی است.

براساس گزارش این دفتر مقاومتی فلسطینی،اشغالگران صهیونیست به دنبال تصرف 75 درصد از منطقه "ج" کرانه باختری هستند.

به گزارش قدسنا، بنیامین نتانیاهو که چند روز پیش در حال انجام سخنرانی انتخاباتی در برابر طرفداران صهیونیست خود در "اشدود" بود به محض شنیدن صدای آژیر خطر شهرک های اسرائیلی به کمک محافظان خود از محل انجام سخنرانی گریخت.

این درحالی بود که بسیاری از طرفدارانش لحظه فرار نتانیاهو را فیلمبرداری می کردند و او را هو می کردند.

در همین رابطه نیز (براساس گزارش روزنامه های عبری) یک مقام امنیتی با انتقاد از این اظهارات نتانیاهو از او انتقاد کرده و اشاره کرده که برای دادن چنین وعده هایی بایستی نتانیاهو از ما مشورت می گرفت تا ابعاد اجرایی آن (و یا حتی) تحقق پذیر بودن این وعده بررسی می شد.  

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:429721!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)