|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
رادیو اسرائیل اعلام کرد:
[1398/06/05]

افزایش سطح آماده باش ارتش اسرائیل در مرزهای شمالی  

رادیو اسرائیل اعلام کرد:

افزایش سطح آماده باش ارتش اسرائیل در مرزهای شمالی

دوشنبه 04 شهریور 1398

رادیو رژیم صهیونیستی اعلام کرد به دنبال تنش های به وجود آمده میان حزب الله لبنان و اسرائیل در دو روز گذشته سطح آماده باش نیروهای ارتش در مرزهای شمالی اراضی اشغالی از ابتدای امروز افزایش یافته است.

به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا)، رادیو اسرائیل از آماده باش سطح بالا در ارتش رژیم صهیونیستی از ابتدای امروز به دنبال افزایش تنش های امنیتی میان اسرائیل و حزب الله لبنان در دور روز گذشته خبر داد.

این رسانه عبری زبان به نقل از یک مسئول امنیتی اعلام کرد دستگاه های امنیتی رژیم صهیونیستی نگران آن هستند که حوادث احتمالی در جبهه شمالی باعث افزایش تحرک در جبهه های دیگر شده در نهایت به وخامت گسترده اوضاع منتهی شود.

ارزیابی ها و گزارشات صهیونیستی مدعی هستند که ایران و نیروهای همسو با آن به دنبال راهی برای وارد کردن ضربه به اسرائیل یا اهداف اسرائیلی در نقاط مختلف جهان هستند.

یوآف گالانت از وزرای کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی صبح امروز در مصاحبه با رادیو اسرائیل گفت: هرگز اجاره نمی دهیم آرامش در جنوب نقض شود و در صورت نیاز با قدرت در این منطقه اقدام خواهیم کرد، با این حال جنگ گزینه آخر است اما اگر به این مرحله برسیم از تمام امکانات خود استفاده کرده و متناسب با شرایط اقدام می کنیم، ما عجله در این امر را مناسب نمی دانیم و شرایط و زمان آغاز درگیری را مشخص می کنیم.

از سوی دیگر آویگدور لیبرمن رئیس حزب اسرائیل خانه ما و وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی نیز خواستار پایان دادن به سیاست سانسور در اسرائیل و پذیرش مسئولیت حملات هوایی به سوریه شد.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:427309!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)