|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/06/10]

«المنار» از شلیک توپخانه‌ای رژیم صهیونیستی به مناطق اشغالی لبنان خبر داد  

«المنار» از شلیک توپخانه‌ای رژیم صهیونیستی به مناطق اشغالی لبنان خبر داد

یکشنبه 10 شهریور 1398

یک شبکه لبنانی اعلام کرد، یگان توپخانه‌ای رژِیم صهیونیستی مناطقی در «جبل الروس» و «کفرشوبا» را هدف قرار گرفته است.

به گزارش گروه بین‎الملل خبرگزاری فارس، خبرنگار شبکه «المنار» لبنان اعلام کرد، یگان توپخانه ارتش رژِیم صهیونیستی بخش‌های اشغالی در مناطق «جبل الروس» و «تلال کفرشوبا» را هدف قرار گرفته است.

المنار گزارش داد، یک پهپاد صهیونیستی نیز مواد آتش‌زا به سمت یک مزرعه بلوط در منطقه «بسطره» در نزدیکی مزارع شبعا پرتاب کرده است.

​​​​​​​

این تجاوز پس از آن صورت می‌گیرد که رژیم صهیونیستی در سوم شهریورماه دو پهپاد به ضاحیه جنوبی بیروت فرستاد و مقامات لبنانی بر لزوم پاسخگویی به این تعرض تأکید کردند . 

بامداد دیروز (شنبه) نیز خبرگزاری رسمی لبنان (NNA) گزارش کرد که صدای چند انفجار در مرز با فلسطین اشغالی شنیده شده و رژیم صهیونیستی اقدام به شلیک بیش از 30 منوّر کرده است. 

طبق این گزارش، این منورها در نقاط مرز از منطقه «الغجر» تا ارتفاعات شبعا و کفرشوبا شلیک شده  و همچنین صدای شلیک ممتد گلوله‌های سنگین نیز شنیده شده است.

شبکه خبری المنار نیز گزارش کرد که گلوله یکی از منورها در منطقه‌ای فرود آمده که نیروهای صلح‌بان سازمان ملل در آنجا مستقر بوده‌اند. المنار توضیح داد که یکی از سربازان یونیفل از سقوط یک گلوله 155 میلی‌متری که در بسطره در نزدیکی کفرشوبا سقوط کرد، جان به در برد . 

 

خبرگزاری فارس

Parameter:428033!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)