|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
عضو کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین؛
[1398/05/06]

امروز یا فردا کمیته ای برای پیشبرد تصمیم توقف همکاری ها با اسرائیل تشکیل می شود  

عضو کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین؛

امروز یا فردا کمیته ای برای پیشبرد تصمیم توقف همکاری ها با اسرائیل تشکیل می شود

شنبه 05 مرداد 1398

احمد مجدلانی گفت: سازمان آزادی بخش فلسطین امروز یا فردا نشستی را برای پیگیری تصمیم توقف تمامی همکاری ها با رژیم اسرائیل ترتیب می دهد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از پایگاه خبری سما نیوز، " احمد مجدلانی" عضو کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین گفت: سازمان آزادی بخش امروز یا فردا نشستی را برای پیگیری تصمیم توقف تمامی همکاری ها با رژیم اسرائیل ترتیب می دهد.

مجدلانی همچنین در گفتگو با رادیو صدای فلسطین گفت: کمیته جدیدی که در رابطه با برنامه ریزی جهت توقف همکاری ها با تل آویو تشکیل می شود اعضایی از کمیته های اجرایی سازمان آزادی بخش، هسته مرکزی جنبش فتح و همچنین تشکیلات خودگردان فلسطین را در برخواهد داشت.

به گفته وی این کمیته تصمیمات و دستورکارهای مشخص و اجرایی را برای توقف همکاری های امنیتی با اسرائیل در نظر می گیرد.

مجدلانی در گوشه دیگری از سخنان اش از جنبش مقاومتی حماس تشکر کرد و تاکید کرد که این اقدام از سوی ابومازن و تشکیلات خودگردان فلسطین نیاز به پشتیبانی و حمایت از سوی قاهره دارد.

وی در پایان سخنان خود از تمامی مردم فلسطین خواست تا در راستای قطع کامل و همیشگی همکاری های تشکیلات خودگردان با اسرائیل وحدت ملی حفظ شود.

به گزارش قدسنا، ابومازن دو روز پیش از توقف تمام توافقات امضا شده با اسرائیل و ساز و کارهای اجرایی آنها خبر داد.

ابومازن در سخنرانی خود در نشست رهبران فلسطینی در رام الله افزود: هرگز تحمیل واقعیت های جدید با استفاده از زور علیه قدس را نمی پذیریم.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:422585!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)