|
|
0.0 (0)
پس از دیدار با نبیه بری
[1398/04/27]

امیرعبداللهیان: ایران با تمام توان از لبنان حمایت می کند  

پس از دیدار با نبیه بری

امیرعبداللهیان: ایران با تمام توان از لبنان حمایت می کند

۲۶ تیر ۱۳۹۸

بیروت- ایرنا- "حسین امیرعبداللهیان" دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی ایران ظهر امروز (چهارشنبه) پس از دیدار با "نبیه بری" رئیس پارلمان لبنان گفت: جمهوری اسلامی ایران با تمام توان از ملت، دولت، ارتش و مقاومت لبنان حمایت می کند.

امیرعبداللهیان که پس از سفر به سوریه وارد بیروت شده است، امروز با "نبیه بری" دیدار کرد. "محمد جلال فیروزنیا" سفیر ایران در بیروت نیز در این دیدار حضور داشت.

امیرعبداللهیان بعد از این دیدار، گفت وگو با نبیه بری را خوب و سازنده توصیف کرد و اظهار داشت: امروز به اینجا آمده ایم تا بار دیگر تاکید کنیم، ایران با تمام توان از ملت، ارتش، مقاومت و دولت لبنان حمایت می‌کند و امیدوار است روابط بین دو کشور به بالاترین سطح ارتقا یابد.

وی گفت: جمهوری اسلامی ایران بر لزوم دور ماندن لبنان از تمام بحران‌های منطقه تاکید دارد و باور داریم، امنیت در لبنان یعنی امنیت منطقه و جمهوری اسلامی ایران و برخی تهدیدها و تحرکات دشمن صهیونیستی به نفع امنیت منطقه نیست.

امیرعبداللهیان ادامه داد: "بنیامین نتانیاهو" نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای خوراک داخلی دست به تحرکاتی در منطقه می‌زند که به نفع امنیت منطقه نیست.

وی تصریح کرد: با بلندترین صدا اعلام می‌کنیم که ایران و متحدانش به رژیم صهیونیستی و آمریکا اجازه نخواهند داد امنیت منطقه را به بازی بگیرند.

خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

خبرگزاری دفاع مقدس

خبرگزاری آناتولی

Parameter:421074!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)