|
|
0.0 (0)
[1398/06/12]

انتشار فیلم لحظه انهدام خودروی صهیونیستی و انتقام حزب‌الله  

انتشار فیلم لحظه انهدام خودروی صهیونیستی و انتقام حزب‌الله

دوشنبه 11 شهریور 1398

شبکه تلویزیونی «المنار» لبنان، فیلم و تصاویر مربوط به عملیات تلافی‌جویانه حزب‌الله علیه تجاوز‌های رژیم صهیونیستی و انهدام خودروی نظامی اسرائیلی را منتشر کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، شبکه خبری المنار دوشنبه‌شب فیلم و تصاویر مربوط به عملیات روز یکشنبه گروه مقاومت علیه صهیونیست‌ها را که در آن یک خودروی نظامی رژیم صهیونیستی هدف قرار گرفته است، منتشر کرد.

رژیم صهیونیستی ادعا کرده بود که هیچ کس در این حمله آسیب ندیده است، اما «ولید سکریه» نماینده پارلمان لبنان در گفت‌وگو با المنار گفت که با توجه به اصابت دو موشک به خودرو نطامیان اسراییلی و آنچه در فیلم دیده می‌شود، ادعای اسراییل زیر سوال رفته است و موشک کورنت به گونه‌ای است که حتی اگه خودرو کامل هم بسته بوده باشد، فشاری به خودرو و داخل آن وارد می‌کند که به سرنشینان آسیب می‌زند.

مشاهده ویدئو

 

حزب‌الله لبنان در واکنش به تجاوزات مکرر رژیم صهیونیستی، دیروز (یکشنبه)‌ یک خودروی زرهی ارتش این رژیم را در شمال فلسطین اشغالی هدف موشک ضدتانک قرار داد.

پاسخ تلافی‌جویانه مقاومت لبنان در واکنش به تعرض و تجاوزات مکرر رژیم صهیونیستی از جمله حمله با پهپاد به جنوب بیروت و همچنین حمله هوایی به سوریه که به شهادت دو عضو حزب‌الله منجر شد، صورت گرفته است

در بیانیه حزب‌الله آمده که گروه شهیدان «حسن زبیب» و «یاسر ضاهر»، یک خودرو نظامی اسرائیلی را در مسیر پادگان «آویویم» هدف قرار دادند که در اثر این حمله تمامی سرنشینان آن کشته و زخمی شدند».

 

خبرگزاری فارس

خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

Parameter:428371!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)