|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
عضو جنبش حماس عنوان کرد:
[1398/06/09]

انفجارهای غزه وحدت و مقاومت فلسطین را نشانه گرفته بود  

عضو جنبش حماس عنوان کرد:

انفجارهای غزه وحدت و مقاومت فلسطین را نشانه گرفته بود

شنبه 09 شهریور 1398

هندی عضو جنبش حماس گفت: کسانی که فرزندان ما را هدف گرفتند هدف بزرگشان ضربه زدن به گروه های مقاومت و وحدت و مقاومت فلسطین بود اما همگان بدانند که وحدت ملی در بین ما پس از این حادثه افزایش یافت.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس(قدسنا) به نقل از خبرگزاری سمانیوز، "سهیل الهندی" عضو دفتر سیاسی جنبش حماس شامگاه دیروز جمعه در جریان سخنرانی در اردوگاه بازگشت در شرق غزه با اشاره به انفجارهای اخیر غزه تصریح کرد: دست عدالت بزودی به عاملان این عملیات بزدلانه خواهد رسید.

هندی در ادامه با اشاره به اهداف پشت پرده این عملیات عنوان کرد: کسانی که فرزندان ما را هدف گرفتند و برای آنها نقشه کشیدند، نخواهند توانست از طریق مبارزه، ما را به زانو درآورند و هدف بزرگشان ضربه زدن به  گروه های مقاومت و وحدت و مقاومت فلسطین بود.

این عضو جنبش تاکید کرد: همگان بدانند که وحدت ملی در بین ما پس از این حادثه افزایش یافت.

هندی با تاکید براینکه راهپیمایی های بازگشت ادامه دارد و به عنوان سمبل وحدت ما  فلسطینیان باقی خواهد ماند گفت: پیام مردم غزه در جمعه وفاداری به شهدا، وحدت و پیش رفتن تا رسیدن به تحقق همه اهداف است.

این عضو جنبش حماس در پایان سخنان خود از تشکیلات خودگردان درخواست کرد همکاری امنیتی با رژیم اشغالگر صهیونیستی را متوقف کرده و به دفاع از ملت فلسطین بپردازد.   

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:427810!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)