|
|
کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین
0.0 (0)
امیرعبداللهیان در دیدار با جمعی از اصحاب رسانه هند:
[1397/09/08]

باید در مقابل دسیسه‌های دشمن هوشیار بود  

امیرعبداللهیان در دیدار با جمعی از اصحاب رسانه هند:

باید در مقابل دسیسه‌های دشمن هوشیار بود

دستیار ویژه رئیس مجلس و مدیرکل امور بین الملل گفت: دشمنان تلاش می‌کنند با ایجاد تفرقه در منطقه اوضاع را متشنج سازند، لذا معتقدیم مهمترین مسئله این است که در برابر چنین دسیسه‌هایی هوشیار باشیم.

چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل، در دیدار با جمعی از اصحاب رسانه هند با اشاره به جایگاه ویژه هند در سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، دو کشور را دارای ظرفیت‌های بالا در زمینه‌های مختلف دانست و بر نقش مهم کشور هند در تحولات بین‌المللی تاکید نمود.

دستیار ویژه رئیس و مدیرکل امور بین‌الملل مجلس شورای اسلامی اعمال تحریم‌های ظالمانه اقتصادی دولت ترامپ علیه جمهوری اسلامی ایران را اقدامی در ادامه دشمنی‌های 40 ساله آمریکایی‌ها نسبت به کشورمان خواند و بخش اعظمی از این اقدامات را جنگ روانی بر ضد جمهوری اسلامی ایران دانست.

امیرعبداللهیان در رابطه با موضوع کشمیر، اظهار داشت: دشمنان تلاش می‌کنند با ایجاد تفرقه در منطقه اوضاع را متشنج سازند. مدل کشمیر و ده‌ها نمونه دیگر تنها برای اجرای سیاست‌های استعماری در منطقه به وجود آمده است لذا معتقدیم مهمترین مسئله این است که در برابر چنین دسیسه‌هایی هوشیار باشیم.

جمعی از اصحاب رسانه هند، ضمن ابراز تشکر از فراهم شدن فرصت حضور در ایران درباره موضوعاتی همچون موضع جمهوری اسلامی ایران در رابطه با اعمال تحریم‌ها، موضوع کشمیر و مسائل منطقه‌ای و بین‌المللی سوالاتی مطرح نمودند./

پایان پیام

 

خبرگزاری خانه ملت

گزارش تصویری

Parameter:364014!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)