|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
رئیس اسقف های ارتدکس در قدس اشغالی؛
[1398/05/27]

برگزاری راهپیمایی های بازگشت نشان دهنده ایستادگی مردم غزه برای حق تعیین سرنوشت است  

رئیس اسقف های ارتدکس در قدس اشغالی؛

برگزاری راهپیمایی های بازگشت نشان دهنده ایستادگی مردم غزه برای حق تعیین سرنوشت است

یکشنبه 27 مرداد 1398

المطران عطا الله حنا:هدف برگزاری راهپیمایی های بازگشت در نوارغزه این است که مردم فلسطین همواره به حقوق مشروع خود برای تعیین حق سرنوشت پایبند هستند و به هیچ وجه از خواسته های برحق خود عقب نشینی نمی کنند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از پایگاه خبری شهاب نیوز،"المطران عطا الله حنا" رئیس اسقف های ارتدکس در قدس اشغالی تاکید کرد که هدف برگزاری راهپیمایی های بازگشت در نوارغزه این است که مردم فلسطین همواره به حقوق مشروع خود برای تعیین حق سرنوشت پایبند هستند و به هیچ وجه از خواسته های برحق خود عقب نشینی نمی کنند.

حنا همچنین گفت: پیام راهپیمایی های بازگشت به تمامی آزادی خواهان جهان در مشرق و مغرب زمین مخابره می شود، مردم در همه نقاط جهان بایستی بدانند که در حال حاضر از همه اطراف به فلسطین فشار سیاسی و نظامی وارد می شود این سرزمین توسط دمشن اشغالگر محاصره شده است. اعراب و مسلمانان جهان بدانند که قدس قبله اول مسلمین جهان است، قدس برای آنان مقدس است.

وی در ادامه خطاب به برگزارکنندگان راهپیمایی بازگشت تاکید کرد که برگزار شدن این راهپیمایی های توسط مردم فلسطین حامل پیام بسیار مهمی برای دشمنان این سرزمین است، آنان با حضور همیشگی خود در این راهپیمایی ها ثابت می کنند که با معامله قرن و تمامی نقشه هایی که هدفشان از بین بردن پرونده آزادی فلسطین است، مخالفت می ورزند.

وی همچنین با ارسال پیامی به مردم نوارغزه تصریح کرد: شما(مردم غزه) توسط رژیم اشغالگر صهیونیستی محاصره شده اید و در گرسنگی و تشنگی به سر می برید.

اراده شما در این مدرسه صبر و ایستادگی نخواهد شکست.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:426002!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)