|
|
0.0 (0)
[1397/01/28]

بیانیه دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین درخصوص گرامیداشت روز اسیر فلسطینی  

بیانیه دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی درخصوص گرامیداشت روز اسیر فلسطینی

 

باسمه تعالی

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی روز 17 آوریل به عنوان روز اسیر فلسطینی که از مهمترین مناسبت های ملی و عامل وحدت میان فلسطینی ها به شمار می آید را به امید آزادی تمامی مردان ، زنان و کودکان در بند زندان های رژیم صهیونیستی گرامی می دارد .

تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه اسرای فلسطینی جنایت جنگی و به منزله تبعیض نژادی در حق فلسطینی ها است و به موجب قوانین بین المللی عاملان آن باید بازخواست و محاکمه شوند . رژیم نامشروع صهیونیستی که از روز نکبت در سال 1948 تا کنون بیش از یک میلیون فلسطینی را در بند نموده و آنها را تحت شکنجه روانی و بدنی قرار داده و از ارائه خدمات به آنها خودداری می کند ، امروز همچنان بیش از 7 هزار اسیر فلسطینی بی گناه را به اتهام های واهی در بند دارد و بدترین رفتار های غیر انسانی را در حق آنها روا می دارد .

دبیرخانه دائمی کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین در روز اسیر فلسطینی از فداکاری و رشادت این اسرا قدردانی می کند و از همه مجالس کشورهای جهان ، جامعه بین المللی و نهادهای مردم نهاد مدافع عدالت و حقوق بشر می خواهد با جدیت درجهت توقف تجاوزات و جنایات های رژیم صیهونیستی اقدام و تلاش نمایند تا اسرای در بند از زندان خارج شوند. 

 

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین

خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

خبرگزاری پارس تودی
خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا)

باشگاه خبرنگاران جهان

Parameter:336356!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)