|
|
کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
امیرآبادی قرائت کرد
[1397/12/27]

بیانیه نمایندگان مجلس درخصوص محکومیت حمله تروریستی به مسلمانان در نیوزلند  

امیرآبادی قرائت کرد

بیانیه نمایندگان مجلس درخصوص محکومیت حمله تروریستی به مسلمانان در نیوزلند

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی بیانیه نمایندگان درخصوص محکومیت حمله تروریستی به مسجدی در نیوزلند که باعث کشتار جمعی از مسلمانان شد را قرائت کرد.

یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، احمد امیرآبادی فراهانی در نشست علنی امروز (یکشنبه 26 اسفند) مجلس شورای اسلامی، بیانیه نمایندگان مجلس شورای اسلامی را درخصوص محکومیت جنایت تروریستی در نیوزلند را قرائت کرد.

متن بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جنایت تروریستی و وحشیانه تروریست ها در کشور نیوزلند و کشتار ددمنشانه جمعی از مسلمانان و نمازگزاران جمعه، قلب همه انسان های آزاداندیش جهان را به درد آورد.

بدون شک این جنایت ثابت کرد که مسلمان بودن برای تروریست های دست پروده قدرت های استکباری خود به خود جرم نابخشودنی است.

در عین حال جنایت مذکور ثابت کرد برای مستکبران جهانی، حقوق بشر و حق حیات انسانی صرفاً ابزاری برای پیشبرد مطامع غیرانسانی آنها محسوب می شود، فلذا با استانداردهای دوگانه شاهد آن هستیم که مهر سکوت بر لب زده اند.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن محکومیت شدید فاجعه تروریستی ازدستگاه دیپلماسی کشور می خواهم که فعالانه به مجامع بین المللی و سازمان های جهانی و اسلامی از جمله سازمان همکاری اسلامی تماس گرفته و نشست فوق العاده ای در این زمینه برگزار نماید و با جدیت تمام و ارائه راهکارهای عملی مانع چنین اقداماتی در سطح جهان گشته و با مقابله با هرگونه سوءاستفاده از نام اسلام و مسلمانان از بکارگیری استانداردهای دوگانه در مقابل تروریست ها و پدیده شوم تروریست جلوگیری کند.

گفتنی است این بیانیه به امضای تمامی نمایندگان حاضر در صحن مجلس رسیده است./

پایان پیام

 

 

خبرگزاری خانه ملت

Parameter:395241!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)