|
|
کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1397/12/26]

تارنمای صهیونیستی: اسراییل برای اشغال غزه برنامه ریزی کرده است  

تارنمای صهیونیستی: اسراییل برای اشغال غزه برنامه ریزی کرده است

یکشنبه  26  اسفند  1397

تهران – ایرنا – مقام های ارتش رژیم صهیونیستی روز شنبه فاش کردند که کابینه و دستگاه امنیتی این رژیم طرحی برای اشغال باریکه غزه تدارک دیده اند.

به گزارش تارنمای صهیونیستی واللا، کابینه و دستگاه امنیتی رژیم صهیونیستی طرحی برای اشغال غزه در جنگ آینده با غزه تدارک دیده اند.
بنابر این گزارش، روند این طرح پیچیده در دوران 'گادی آیزنکوت' رئیس پیشین ستاد ارتش رژیم صهیونیستی در کابینه تصویب و در دوره 'آویو کوخاوی' رئیس کنونی ستاد ارتش این رژیم مطرح شده است.
این گزارش می افزاید: مرحله نخست این طرح، انجام حملات سنگین هوایی به غزه است که از سوی نیروی هوایی ارتش رژیم صهیونیستی و دستگاه های امنیتی، نظامی و فرماندهی محور جنوبی انجام خواهد شد.
اما این تارنمای صهیونیستی در ادامه گزارش خود آورده است که جنبش حماس آماده هر سناریویی در هر لحظه است و شلیک دو موشک به تل آویو چراغ قرمز را در ستاد فرماندهی ارتش اسرائیل روشن کرده است.
در ادامه گزارش آمده است: چنانچه حماس دست به یک اقدام غیرمنتظره بزند و هزاران سکوی موشک انداز را که در دهه اخیر احداث کرده با فشردن یک دکمه به کار اندازد، چه اتفاقی در اسرائیل روی خواهد داد.
تارنمای واللا افزوده است: قدرت هوایی، زمینی و دریایی حماس نیز از مواردی است که می توان آن ها را نیز در لیست اقدامات غیرمنتظره حماس برای واکنش یا انجام عملیات قرار داد.
این رسانه صهیونیستی در پایان به موضوع آمادگی ارتش این رژیم برای جنگ با غزه پرداخته و افزوده است که در مرحله کنونی عملیات علیه غزه نیازمند برنامه های جدید است.
این درحالی است که «فوزی برهوم» سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) جمعه گذشته با بیان اینکه صهیونیست ها درصدد ایجاد بحران های جدید در غزه هستند، تاکید کرد: مقاومت هرگز اجازه نخواهد داد که رژیم اسرائیل، فلسطین را به عرصه رقابت های انتخاباتی خود برای کسب آراء تبدیل کند.
جنگنده - بمب افکن های رژیم صهیونیستی بامداد جمعه با ادعای شلیک دو موشک از سمت غزه به سوی فلسطین اشغالی، حملات گسترده ای را علیه نوار غزه انجام دادند.
در جریان حملات اشغالگران به غزه، یک زوج فلسطینی در رفح زخمی شدند.
'افیخای ادرعی' سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرد که ارتش این رژیم حدود 100 نقطه وابسته به حماس را در غزه هدف قرار داده است.

 

خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

Parameter:395120!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)