|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/04/29]

تداوم محرومیت رییس فدراسیون فوتبال فلسطین با دخالت رژیم صهیونیستی  

تداوم محرومیت رییس فدراسیون فوتبال فلسطین با دخالت رژیم صهیونیستی

شنبه  29  تیر  1398

تهران- ایرنا- دادگاه حکمیت ورزش (کاس) درخواست استیناف «جبرئیل رجوب» رئیس فدراسیون فوتبال فلسطین در رابطه با محرومیتش به دلیل نفرت و خشونت پراکنی علیه «لیونل مسی» فوق ستاره آرژانتین را رد کرد.

کاس می‌گوید تصمیم هیات منصفه این نهاد در رابطه با رای فیفا مبنی بر یک سال محرومیت «رجوب» به علاوه جریمه نقدی ۲۰ هزار فرانکی در نظر گرفته شده برای وی غیر متناسب نبوده و همچنان پا برجا است.

محرومیت رجوب ماه آینده و پیش از نخستین دیدار تیم ملی فلسطین در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر برابر ازبکستان به اتمام خواهد رسید.

اظهارات رجوب در حالی مطرح شده بود که تیم ملی آرژانتین قصد داشت تا در آستانه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با تیم رژیم صهیونیستی یک دیدار دوستانه برگزار کند؛ او هواداران را ترغیب کرده بود که پیراهن‌های تیم ملی آرژانتین که نام و تصویر مسی روی آن نقش بسته بود را به آتش بکشند. در نتیجه این اعتراضات این بازی که قرار بود در اورشلیم برگزار شود، لغو شد.

رجوب که تا پیش از اعلام حکم از سوی فیفا اجازه حضور در جلسه دادرسی را پیدا نکرده بود، در درخواست فرجام خود به کاس مدعی شده بود که محرومیت در نظر گرفته شده برای وی تصمیمی سیاسی و غیرمنصفانه بوده و تحت نفوذ رژیم صهیونسیتی اتخاذ شده است.

 

خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

Parameter:421341!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)