|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/05/27]

ترامپ، اسرائیل را علیه مردم آمریکا تحریک می کند  

ترامپ، اسرائیل را علیه مردم آمریکا تحریک می کند

 شنبه 26 مرداد 1398 

اینکه رئیس جمهوری کشوری، مقام کشور دیگر را به تحریک علیه شهروندان خود تحریک کند، خیانت به شمار می رود و این خیانت زمانی پررنگ تر می شود که اقدامات تحریک آمیز نه فقط علیه یک شهروند یا گروهی از شهروندان بلکه  علیه یک ملت باشد.

شاید خواننده این مطلب تعجب کند و وجود چنین رئیس جمهوری را باور نکند، آیا امکان دارد رئیس جمهوری کشوری به مردم خود توهین کند و کشور دیگری را علیه آن تحریک کند و کشور دوم نیز این توهین را آشکار و در روز روشن عملی و آن را یکی از دستاوردهای مهم خود تلقی کند.

درست است که این مورد بعید به نظر می رسد اما متاسفانه واقعیت دارد و این رئیس جمهوری همان دونالد ترامپ است که رژیم صهیونیستی را علیه شهروندان خود تحریک می کند، اما شهروندان آن رشیده طلیب و الهان عمر دو نماینده دموکرات و نماینده مردم امریکا هستند که از سوی ترامپ و بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی مورد اهانت قرار گرفته اند.

گفتنی است عمر و طلیب در صدد سفر به فلسطین اشغالی بودند اما ترامپ رئیس جمهوری امریکا اعلام کرد که این دو نماینده از اسرائیل تنفر دارند، بنابراین ، اگر اسرائیل با این سفر موافقت کند نقطه ضعفی برایش است و از نتانیاهو خواست با این سفر مخالفت کند، وی نیز دستور را اجرا کرد.

گفتنی است این مورد نادر، مگر در رابطه میان امریکا و رژیم صهیونیستی، میان کشورها بی سابقه بوده، این در حالی است که اولی خود را دموکرات ترین کشوردنیا و دومی نیز خود را تنها دموکرات خاورمیانه می داند اما عملا این دو دموکرات ! بدترین اقدامات نژادپرستی را در حق مسلمانان و رنگین پوست هایی مرتکب شده اند که از سوی میلیون ها نفر انتخاب شده اند.

 

العالم

Parameter:425948!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)