|
|
کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/05/22]

تشکیلات خودگردان فلسطین: اشغال کرانه باختری بازی با آتش است  

تشکیلات خودگردان فلسطین: اشغال کرانه باختری بازی با آتش است

دوشنبه 21 مرداد 1398

در پاسخ به برخی خبرها به نقل ازمنابع خبری مختلف که از احتمال سیطره رژیم صهیونیستی بر کرانه باختری به عنوان هدیه انتخاباتی ترامپ به نتانیاهو اعلام شده است، نبیل ابو ردینه سخنگوی رسمی تشکیلات خودگران فلسطین گفت: هر قراری که به حقوق مشروع فلسطینیان تعدی کند مردود است.

ابوردینه امروز دوشنبه گفت: دست زدن به اقداماتی از این دست خصوصا بعد از اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی عواقب وخیمی را در پی دارد.

سخنگوی تشکیلات خودگردان ادامه داد: این اقدام در صورت اجرایی شدن در واقع بازی کردن با آتش است چرا که امنیت و استقرار از یکدیگر جدا ناپذیر اند و صلح به هر قیمتی برپا نخواهد شد.

ابوردینه در پایان گفت: ملت فلسطین از حقوق و تاریخ و میراث و مقدسات خود دفاع خواهد کرد هر چند زمان طول بکشد و پیروزی در آینده از آن حق و عدالت و مشروعیت ملت فلسطین خواهد بود.

گفتنی است منابع خبری نزدیک به نخست وزیر رژیم صهیونیستی از تصمیم دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا برای به رسمیت شناختن سیطره این رژیم بر کل اراضی کرانه باختری خبر میدهند.

در صورت اجرایی شدن این تصمیم، این سومین هدیه انتخاباتی ترامپ به نتانیاهو بعد از اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیوینستی و به رسمیت شناختن تسلط این رژیم بر ارتفاعات جولان است.

 

العالم

Parameter:425358!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)