|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
معاون اول رئیس مجلس قانونگذاری فلسطین خطاب به محمود عباس:
[1398/05/12]

تصمیم توقف همکاری های امنیتی با رژیم اسرائیل را اجرایی کنید  

معاون اول رئیس مجلس قانونگذاری فلسطین خطاب به محمود عباس:

تصمیم توقف همکاری های امنیتی با رژیم اسرائیل را اجرایی کنید

شنبه 12 مرداد 1398

احمد بحر گفت: راهپیمایی های بازگشت ادامه دارد و تا زمان تحقق تمامی اهداف ملت فلسطین که رفع کامل محاصره غزه است، متوقف نخواهد شد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس(قدسنا) به نقل از "خبر پرس"، "احمد بحر" معاون اول رئیس مجلس قانونگذاری فلسطین عنوان کرد: گروه های مقاومت فلسطینی تصمیم گرفته اند برای پایان دادن به محاصره نوار غزه با تمامی امکانات موجود ملت فلسطین به اجماع برسند و بر سر آن نیز سازش نکنند.

بحر با اشاره به شهادت جوان فلسطینی در عملیات شرق خان یونس که منجر به زخمی شدن سه نظامی صهیونیست شد، گفت: رژیم صهیونیستی تا زمانی که به محاصره غزه ادامه دهد هرگز روی آرامش را نخواهد دید.

وی از دولت لبنان مجدد درخواست کرد تا نسبت به پناهندگان فلسطینی حسن میهمان نوازی را رعایت کنند وی همچنین تاکید کرد: پناهندگان فلسطینی تا زمان بازگشت به وطنشان که از آن بیرون رانده شده اند، میهمانان موقت در کشورهای عربی هستند.

معاون اول رئیس مجلس قانونگذاری فلسطین در ادامه سخنان خود گفت: راهپیمایی های بازگشت ادامه دارد و تا زمان تحقق تمامی اهداف ملت فلسطین که رفع کامل محاصره غزه است متوقف نخواهد شد.

بحر ادامه داد: مقاومت قادر است از ملت فلسطین و موضوع فلسطین در مقابل توطئه‌ها حمایت کند و نقشه های رژیم صهیونیستی و هم پیمانان او را نقش برآب کند.

 

 

این مقام بلندپایه فلسطینی همچنین تخریب ده ها منزل و واحد مسکونی فلسطینی در منطقه وادی الحمص در قدس اشغالی را جنایت بزرگ و کشتاری دست جمعی توصیف کرد.

بحر از سازمان ملل، شورای امنیت ملی، جوامع عربی، سازمان همکاری اسلامی و تمامی سازمان ها و محافل بین المللی و منطقه ای درخواست کرد تا برای خاتمه دادن به جنایت های رژیم اشغالگر صهیونیستی در حق ساکنان قدس اشغالی به سرعت ورود کنند و مانع اجرای نقشه های صهیونیستی که درصدد بیرون راندن اهالی قدس و از بین بردن هویت عربی و اسلامی خالص آن است، شوند.

معاون اول رئیس مجلس قانونگذاری فلسطین درپایان از ابومازن خواست تا تصمیم اخیر خود درخصوص توقف توافقات با اسرائیل را در عرصه واقعیت اجرایی کند از جمله اینکه دست از به رسمیت شناختن اسرائیل برداشته و فورا همکاری امنیتی با این رژیم و محاصره غزه را متوقف سازد و حقوق خانواده های شهدا و اسرا را پرداخت نماید.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:423776!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)