|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
رسانه های اسرائیلی خبر دادند:
[1398/06/16]

تلاش حزب الله برای وارد کردن ضربه ای دیگر به اسرائیل/فعال شدن سامانه پاتریوت در مرزهای سوریه و لبنان  

رسانه های اسرائیلی خبر دادند:

تلاش حزب الله برای وارد کردن ضربه ای دیگر به اسرائیل/فعال شدن سامانه پاتریوت در مرزهای سوریه و لبنان

جمعه 15 شهریور 1398

رسانه های عبری زبان ضمن تاکید بر تلاش حزب الله لبنان برای وارد کردن ضربه ای دیگر به اسرائیل از فعال شدن سامانه پاتریوت در مرزهای شمالی از ترس عملیات مجدد حزب الله خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا)، شبکه 13 تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد ارزیابی های ارتش اسرائیل بیانگر آن است که حزب الله لبنان حمله ای دیگر علیه اهداف اسرائیل در شمال اراضی اشغالی انجام خواهد داد.

این گزارشات مدعی آن است که حزب الله لبنان به دلیل عدم موفقیت در جریان حوادث اخیر به دنبال آن است که معادله جدیدی را به وجود آورد.

چندی پیش ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شد عملیات حزب الله در منطقه آویویم در مرزهای لبنان هیچ تلفاتی نداشته و ارتش اسرائیل در پاسخ به آن 100 موشک و گلوله توپ به اراضی لبنان شلیک کرده است.

اما حزب الله لبنان پس از انجام این عملیات با صدور بیانیه ای رسمی از انهدام یک خودروی نظامی ارتش اسرائیل و کشته و مجروح شدن تعدادی از نظامیان صهیونیست خبر داد.

​​​​​​​

همچنین روزنامه صهیونیستی معاریو امروز اعلام کرد سامانه دفاع هوایی پاتریوت را در مرزهای شمالی لبنان و سوریه در شمال اراضی اشغالی فعال کرده است.

این روزنامه اعلام کرد این اقدام به دلیل ارزیابی های ارتش اسرائیل در خصوص احتمال تلاش ایران و حزب الله لبنان برای نقض حریم هوایی اسرائیل با پهپهادهای کوچک انجام می شود، این در حالی است که اوضاع امنیتی در مرزهای لبنان به حالت عادی خود بازگشته است.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:428830!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)