|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
جبهه مردمی برای آزادی فلسطین:
[1398/05/27]

تهدیدات اسرائیل علیه غزه پوچ و توخالی است  

جبهه مردمی برای آزادی فلسطین:

تهدیدات اسرائیل علیه غزه پوچ و توخالی است

یکشنبه 27 مرداد 1398

غزه- ایرنا- "جمیل مزهر" از اعضای ارشد جبهه مردمی برای آزادی فلسطین گفت: تهدیدات رژیم صهیونیستی مبنی بر گسترش عملیات نظامی علیه غزه مانند حبابی تو خالی پوچ است و نمی تواند موجب ترس ملت فلسطین شود.

مزهر امروز (یکشنبه) در گفت وگو با خبرنگار ایرنا تصریح کرد: این تهدیدات در چارچوب تب انتخاباتی رژیم صهیونیستی جا دارد که هدف از آن بدست آوردن آراء افراط گرایان صهیونیستی به قیمت خون فلسطینی ها است.

وی یادآور شد، فرماندهان دشمن صهیونیستی تمام گزینه ها را در مورد غزه  آزموده اند و در مقابل، مقاومت در تمام این گزینه ها پیروز بوده و همواره در رویارویی با دشمن صهیونیستی دستاوردهایی را به ثمر رسانده است.

این مقام ارشد جبهه مردمی برای آزادی فلسطین با تاکید بر اینکه رژیم اشغالگر صهیونیستی نخواهد توانست از طریق بمباران غزه اهداف خود را عملی سازد، تصریح کرد: مقاومت همچنان به راه خود ادامه می دهد و ملت فلسطین نیز عزم خود را برای ادامه مبارزه و مقاومت تا نابودی اشغالگران جزم کرده است.

مزهر حملات مداوم به ملت فلسطین در قدس و نیز زندان های صهیونیستی و همچنین اردوگاههای پناهجویان فلسطینی در لبنان را بخشی از اقدامات تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی برشمرد و اظهار داشت: هدف از این تجاوزات گسترده و فراگیر علیه ملت فلسطین، به زانو در آوردن مقاومت این ملت رنج کشیده است، اما این تلاش ها در برابر ایستادگی ملت فلسطین و پافشاری مقاومت بر تحقق اهداف خود مبنی بر نابودی اشغالگران، ناکام خواهد ماند.

وی همچنین به جوانان کرانه باختری که عملیات فردی را در قدس و کرانه باختری انجام می دهند، تبریک گفت و تاکید کرد: روحیه مقاومت در سینه فلسطینی ها خاموش نخواهد شد.

 

خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

Parameter:425966!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)