|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
[1398/06/05]

توهین خبرنگار صهیونیست؛ عرب‌ها هیولاهای انسان‌نما هستند  

توهین خبرنگار صهیونیست؛ عرب‌ها هیولاهای انسان‌نما هستند

سه شنبه 05 شهریور 1398

یک خبرنگار صهیونیست در برنامه‌ای در تلویزیون این رژیم، عرب‌ها را هیولا نامید و در ادامه اهانت‌های خود مدعی شد «قتل» بخشی از فرهنگ عرب‌هاست.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «یارون لندن» خبرنگار اسرائیلی دوشنبه شب (دیشب) در برنامه‌ای تلویزیونی به مردم عربی‌زبان اهانت کرد و آنها را هیولاهای انسان‌نما خواند.

بر اساس گزارش وبگاه «عرب 48»، وی در ادامه توهین‌های خود در شبکه صهیونیستی «کان 11» اعلام کرد: عرب‌ها تنها از یهود متنفر نیستند آنها ابتدا خود را می‌کشند؛ از چپ و راست، از جلو و عقب و از شرق و غرب؛ یک عرب، عرب دیگر را می‌کشد.

لندن سپس گفت: مشکلی در این امر نیست؛ من از فلسطینی‌ها سخن نمی‌گویم و از فرهنگ عربی حرف می‌زنم.

چندی پیش نیز توهین یک خبرنگار سعودی به فلسطینی‌ها به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد و با واکنش‌های زیادی همراه بود. 

«فهد الشمری» در ویدئویی گفت «فلسطینی‌ها گدایانی بی‌شرف هستند، ‌مسلمانان هزاران مسجد در جهان دارند و نماز در مسجدی در اوگاندا شرافتمندانه‌تر از نماز خواندن در قدس و بین اهالی آن است».

وی در ادامه توهین‌های خود گفت: مسأله فلسطین، مسأله [ما] نیست و حل نخواهد شد. به نفع هیچ کسی نیست که مشکلات میان گداها را حل کند، فلسطینی ها شرف ندارند. قدس، کشور نیست و فلسطین برای کسانی که در آن هستند، نیست. آنها مهاجرانی از مکان‌های مختلف هستند از تاتارها، رومی‌ها و سلاجقه. شرافتمندان مسائل خود را حتی پس از 40 سال حل می‌کنند اما نه اینها (فلسطینی‌ها) و نه آنها (اسرائیلی‌ها) شرف ندارند.

 

خبرگزاری فارس

Parameter:427341!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)