|
|
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی:
[1398/05/20]

جامعه مسیحی و مسلمان فلسطین متحدانه در برابر آمریکا و اسرائیل ایستاده است  

عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی:

جامعه مسیحی و مسلمان فلسطین متحدانه در برابر آمریکا و اسرائیل ایستاده است

یکشنبه  20  مرداد  1398

عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی: ملت فلسطین در راستای محکومیت معامله قرن، ظلم و محاصره علیه نوار غزه، مقاومت خود ضد دشمن اشغالگر صهیونیستی را ادامه خواهد داد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس(قدسنا) به نقل از فلسطین الان، "خالد بطش" یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی در خطبه های نماز عید قربان در اردوگاه ملکه در شرق غزه بیان کرد: ملت فلسطین در راستای محکومیت توافق قرن و ظلم و محاصره ضد نوار غزه، مقاومت خود علیه دشمن اشغالگر صهیونیستی و برگزاری راهپیمایی های بازگشت را با تمام قوا ادامه خواهد داد.

بطش در ادامه سخنان خود تاکید کرد: فلسطینیان وطن جایگزین را نمی پذیرند.تنها پایتخت فلسطین ما قدس است.

وی در ادامه گفت: عبارت " الله اکبر " در هر باری باید گفته شود که دروازه کشورهای مختلف عربی به روی دشمن صهیونیستی گشوده می شود و موجودیت این رژیم نامشروع را مشروعیت بخشیده و از نقش خود برای آزادسازی قدس و تطهیر مسجدالاقصی شانه خالی می کند.

وی افزود: در شرایط امروز قدس که تلاش می شود طرح توطئه امریکایی (توافق قرن) اجرایی شود و این شهر به عنوان پایتخت صهیونیست ها قرار گیرد، ملت مسیحی و مسلمان فلسطین برای حمایت از قدس در مقابل یهودی سازی آن شجاعانه ایستاده اند.

بطش در پایان سخنان خود اشاره ای به عملیات "عتصیون" کرد و گفت: عملیات قهرمانانه چند روز گذشته در شهرک صهیونیست نشین " عتصیون" و جوش و خروش کرانه باختری نشان از تداوم مقاومت ملت فلسطین است که متوقف نخواهد شد.

 

خبرگزاری قدس (قدسنا)

Parameter:425147!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)