|
|
کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین
 » اخبار » اخبار
0.0 (0)
شکایت از اسرائیل در دادگاه بین المللی؛
[1398/05/22]

جبهه مردمی فلسطین: در برابر جنایت های اسرائیل بیکار نمی نشینیم  

شکایت از اسرائیل در دادگاه بین المللی؛

جبهه مردمی فلسطین: در برابر جنایت های اسرائیل بیکار نمی نشینیم

دوشنبه 21 مرداد 1398

بیروت - ایرنا - "جمیل مزهر" عضو دفتر سیاسی جبهه مردمی برای آزادی فلسطین، با اشاره به جنایت های اسرائیل در حق اسیران فلسطینی گفت، مقاومت فلسطین در قبال بی توجهی این رژیم به اسیران و نادیده گرفتن حقوق آنان بیکار نمی نشیند.

به گزارش پایگاه خبری المیادین، مزهر تصریح کرد، تشکیلات خودگردان باید از رژیم صهیونیستی به دلایل جنایت هایی که مرتکب می شود، به دادگاه کیفری بین المللی شکایت کند.

وی با اشاره به اعتصاب غذای "حذیفه حلبیه" اسیر فلسطینی و تعداد دیگری از اسرا و سیاست رژیم صهیونیستی مبنی بر بی توجهی به وضعیت اسیران، اظهار داشت، ما اعلام می کنیم در کنار اسیران هستیم.

مزهر ادامه داد، نمی توان اسیران قهرمان خود را تنها رها کرد، بلکه در روزهای آینده در حمایت از آنان فعالیت هایی خواهیم داشت زیرا آنچه اسرائیل در حق اسیران فلسطینی مرتکب می شود، در چارچوب تجاوز و دشمنی فراگیر علیه فلسطینی ها جا دارد.

وی تاکید کرد، در این شرایط تشکیلات خودگردان باید به منظور پیگیری جنایت های رژیم اشغالگر و مجازات آن به دادگاه کیفری بین المللی شکایت کند.

مزهر همچنین تصریح کرد، ما رژیم صهیونیستی  را مسئول زندگی حذیفه حلبیه می دانیم و مقاومت فلسطین در قبال این وضعیت سکوت نخواهد کرد.

اعتصاب غذای اسیران فلسطینی در زندان های رژیم اسرائیل یکی از اقدامات اعتراض آمیز آنان به نقض حقوق زندانیان از سوی این رژیم است.

 

خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

Parameter:425371!model&4354 -LayoutId:4354 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار(فارسی)